27 باب منزل رهایشی در دایکندی افتتاح شد

  • انتشار: ۵ جدی ۱۳۹۵
  • سرویس: اجتماعی
  • شناسه مطلب: 16463

روز گذشته در مرکز ولایت دایکندی 27 باب منزل رهایشی توسط والی این ولایت افتتاح و کلید این منازل از طرف معصومه مرادی والی دایکندی به صاحبان این منازل رهایشی داده شد.

دفتر مطبوعاتی مقام والی دایکندی با انتشار خبرنامه ای گفته است، ۲۷باب خانه رهایشی که توسط موسسه آسایش جهانی به اکمال رسیده است توسط مقام ولایت دایکندی وحضور داشت وکلای شورای ولایتی، رسانه ها و مسولین دولتی و مردمی به بهره برداری سپرده شده و کلید آن توسط مقام ولایت دایکندی به صاحبان شان که از مهاجران است تحویل داده شد.

مقام ولایت دایکندی در محفل افتتاحیه این پروژه ضمن قدردانی از موسسه آسایش جهانی که در بخش مهاجرین و ساخت شهرک مهاجرین کمکهای شایان انجام داده است گفت: از ۷۲باب منزل رهایشی که توسط موسسه آسایش جهانی ساخته میشود ۲۷ باب آن به اکمال رسیده و سایر این خانه ها نیز در جریان ساخت قرار دارد.

گفتنی است که شهرک مهاجرین در منطقه رمکک شهرنیلی قرار داشته و کار ساخت ذخیره آب و چاه عمیق آن در حال اکمال است و برای افراد بی بضاعت و فقیر درین شهرک توسط موسسه آسایش جهانی منازل رهایشی ساخته می شود.

دایکندی یکی از ولایت هایی است که تاکنون مردم این ولایت از کمترین امکانات رفاهی برخوردار بوده است، مردم این ولایت تاکنون از دسترسی به راه های ارتباطی مناسب با ولایت برخوردار نمی باشد.