پیشنهاد سنگین منچستریونایتد به رئال مادرید

  • انتشار: ۲۶ سرطان ۱۳۹۸
  • سرویس: ورزشی
  • شناسه مطلب: 66553

امید رئال مادرید به امضای قرارداد با پل پوگبا رو به از بین رفتن است و به این ترتیب پنجره نقل و انتقالات در لیگ برتر انگلستان در ۸ آگست بسته می شود و تا کنون منچستریونایتد تصمیم نهایی اش را نگرفته است.

رقم ۲۰۰ میلیونی، آخرین پاسخ منچستریونایتد است، فراتر از آنچه که رئال مادرید آماده پرداخت می باشد و این پیام واضح مدیران من یونایتد است که پوگبا را یک مهره کلیدی برای فصل آینده می دانند و تلاش دارند تا او را متقاعد کنند تا در این تیم بماند.

پوگبا نیز به خوبی می داند که اگر به رئال مادرید برود، باید به گونه درست رفتار کند، هرچند که به نظر می رسد قرارداد او پابر جا بماند.

سران رئال دوست دارند تا آرزوی زیدان برای امضا قرارداد با پوگبا را تحقق بخشند، اما منچستری ها حتی قصد ندارند وارد مذاکره شوند به جز فروش با قیمتی که بتواند مورد توجه این باشگاه قرار گیرد، در همین حال پوگبا نیز خواسته تا چالش جدید را تجربه کند و نیز تحت رهبری زیدان بازی نماید.

به نوشته اسپوتنیک،فلورنتینو پرز با خوزه آنتونی سانچز و زیدان با هم در مورد وضعیت فعلی رئال دیدار کرده اند و آنها باورمند هستند که هافبک های این تیم ضعیف عمل می کنند.

مدیر ورزشی باشگاه همچنان معتقد است که دنی سبایوس باید بماند، هرچند که دو طرف انتظار نداشتند انتقال پوگبا به مشکل برخورد کند.

در کنار پوگبا، بازیکنانی چون فن د بیک و اریکسن گزینه های دیگری هستند که در نظر اند، در حالیکه فروش در اولویت کار قرار دارد.