پیداشدن نوزاد در کنار سطل آشغال خیابان! + فیلم

  • انتشار: ۲۵ اسد ۱۳۹۹
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 91925

نوزاد تازه متولد شده‌ای که در میان بوته‌های نزدیک به سطل آشغال خیابان رها شده بود به طرزی معجزه آسا نجات یافت.

والدین نوزاد پس از تولدش هنگامی که متوجه شدند فرزند آن‌ها دختر است آن را در میان بوته‌های نزدیک به سطل آشغال خیابان رها کرده بودند. یک رفتگر خیابانی حین تمیزکردن خیابان متوجه این کودک شد و بلافاصله با پولیس تماس گرفت. پولیس به همراه اورژانس پزشکی در محل حادثه حاضر و این کودک پس از آزمایشات اولیه پزشکی به بیمارستان منتقل شد.

در ویدئویی که منتشر شده است ماموران پولیس را که در محل پیداشدن کودک حضور دارند نشان می‌دهد. در صحنه دیگر این کودک در آغوش پرستار بیمارستان دیده می‌شود. این اتفاق در شهر «دونگوان» واقع در ولایت گوانگ دونگ در جنوب چین رخ داد. پولیس در تاریخ ۲ آگوست پدر و مادر این کودک را شناسایی و آن‌ها را بازداشت کرد.

والدین این کودک پس از شناسایی شدن به پولیس گفتند از آنجایی که آن‌ها دارای دو دختر بودند انتظار داشتند تا فرزند سوم آن‌ها پسر باشد. آن‌ها گفتند پس از آنکه متوجه شدند فرزند سومشان نیز دختر است تصمم گرفتند آن را در خیابان رها کنند. این کودک در تاریخ ۲۹ جولای در آپارتمان اجاره‌ای پدر و مادرش به دنیا آمده بود. «لی»، مادر ۲۱ ساله این کودک گفت او و شوهرش پس از تولد فرزندشان بسیار ناامید و سرخورده شده بودند. «ژانگ»، پدر ۲۴ ساله این کودک نیز به پولیس گفت آرزو داشت تا فرزند سوم او و همسرش یک پسر باشد.

گفتنی است؛ این کودک پس از ترخیص از بیمارستان به یک پرورشگاه کودک تحویل داده شده است. همچنین بنا به گزارش رسانه‌های چین والدین این کودک در صورت محاکمه در دادگاه حداکثر به ۵ سال زندان محکوم خواهند شد.