«پورشه کاین کوپه توربو» به صورت رسمی معرفی شد

  • انتشار: ۵ حمل ۱۳۹۸
  • سرویس: تیتر 2
  • شناسه مطلب: 54989

محصول جدید شرکت پورشه مانند رقبای هموطن خود از طراحی اسپرت بهره می برد و دارای شیب بسیار زیادی برای سقف خود است. در حالت کلی پورشه کاین کوپه یک موتر اسپرت و بسیار جذاب است.

پورشه کاین با موترهای لوکسی همانند مرسدس بنز GLE کوپه و بی ام و X6 رقابت کند. این موتر با قدرت 8 سیلندر و 6 سیلندر به خریداران عرضه می شود.

نحوه طراحی سقف این موتر شباهت زیادی به پورشه پانامرا دارد. عرض این موتر در مقایسه با نسخه استاندارد افزایشی برابر با 18 میلی متر را تجربه کرده؛ با این حال شاهد کاهش 20 میلی متری ارتفاع آن هستیم.

پورشه کاین کوپه توربو به یک سقف شیشه ای بسیار بزرگ با مساحت 2.16 متر مربع مجهز شده است. پورشه برای این موتر خود یک اسپویلر در نظر گرفته که عملکرد آن را بهبود می دهد.

این موتر با 2 مدل مختلف به بازار عرضه می شود. یکی از این نمونه ها دارای موتور 6 سیلندر 3.0 لیتری بوده که همراه با توربوشارژر قادر به تولید 335 اسب بخار قدرت و 450 نیوتون متر گشتاور است. شتاب این موتر برابر با 6.0 ثانیه است.

مدل دوم به یک موتور 8 سیلندر با حجم 4.0 لیتر و توربوشارژر دوقلو مجهز شده است. این موتور قدرتی برابر با 541 اسب بخار و گشتاوری برابر با 770 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می دهد.

سرعت این کراس اوور همراه با موتور 8 سیلندر در مدت زمان 3.9 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می رسد. حداکثر سرعت این محصول برابر با 286 کیلومتر بر ساعت است.

پورشه کاین کوپه از ماه مه سال روان میلادی وارد بازار می شود. این محصول در نمونه استاندارد دارای قیمت پایه 73,500 دالر بوده و نمونه توربو آن با قیمت پایه 130,500 دالر به فروش میرسد.

کلیک