نیروهای امنیتی با رئیس جمهور دیدار کردند

  • انتشار: ۱۴ عقرب ۱۳۹۴
  • سرویس: سیاست
  • شناسه مطلب: 11182

محمد اشرف غنی رئیس جمهورافغانستان شام روز گذشته با شماری از منسوبین ارشد نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری اطلسبه نقل از خبرنامه ارگ ریاست جمهوری ٬این دیدار که در ارگ انجام شد، دگر جنرال تاج محمد جاهد قوماندان قول اردوی ۲۰۷ ظفر به نماینده گی از منسوبین ارشد اردوی ملی و پاسوال اسدالله شیرزاد قوماندان زون ۳۰۳ سپین غر به نمایندگی از منسوبین پولیس ملی، صحبت کردند و از توجه و حمایت های همیشگی رئیس جمهور از نیروهای امنیتی و دفاعی کشور تشکر نمودند.

آنان در رابطه به دستآوردهای اخیر نیروهای امنیتی و دفاعی کشور و مورال عالی محاربوی و همچنان آماده گی بخاطر مبارزه با تروریزم به رئیس جمهور کشور اطمینان دادند.

سپس رئیس جمهور غنی طی سخنانی گفت: شما همیشه با دادن قربانی از خاک، آزادی و استقلال کشور دفاع کردیده اید و امن و ثبات را برای شهروندان تان به ارمغان آورده اید.

رئیس جمهور افزود که قرارداد با قوای امنیتی و دفاعی دو جانبه است، رسیده گی به خانواده های شهدا و تداوی مجروحین وظیفه ماست و برای تهیه مسکن به نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، اولویت قایل می شویم.

رئیس جمهور گفت که قوای امنیتی ما اهداف ستراتیژیک دشمن را به ناکامی مواجه ساخته اند. وی افزود که باید وضعیت محاربوی را پیش بین باشیم تا در آینده بتوانیم شرایط بهتر امنیت و ثبات را برای شهروندان خویش فراهم سازیم.

رئیس جمهور غنی بر مسلکی بودن نیروهای امنیتی و دفاعی کشور تاکید کرده گفت که نسل جدید در این عرصه باید از تمام امکانات دست داشته به بهترین وجه استفاده نمایند.

محمد اشرف غنی خاطر نشان کرد که صلح پایدار هدف ماست و سهم همه شهروندان کشور در این عرصه، مهم و ارزنده می باشد.

رئیس جمهور در اخیر این دیدار به منسوبین ارشد نیروهای امنیتی و دفاعی کشور هدایت داد تا سطح نیازمندی ها و امکانات موجوده خویش را تشخیص نموده، گزارش خویش را به ریاست جمهوری ارائه نمایند.