مسوولان محلی متخلف در انتخابات ریاست جمهوری مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند

  • انتشار: ۱۹ جدی ۱۳۹۸
  • سرویس: اخبار مهم
  • شناسه مطلب: 73440

داکتر عبدالله رییس اجرایی حکومت در دیدار با شماری از بزرگان هرات تاکید کرده که مسوولان ادارات محلی که در انتخابات گذشته ریاست جمهوری از امکانات دولتی سوء استفاده کردند، مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

در این دیدار که روز گذشته(۱۸جدی) صورت گرفت، بزرگان هرات مشکلات و چالش‌های موجود در این ولایت را با رییس اجرایی حکومت در میان گذاشته و گفتند که رانندگان موترهای باربری بنابر آنچه که اخاذی در مسیر راه می‌خوانند، از یک هفته به این سو شاهراه هرات–کابل را به روی مسافرین بسته‌اند و این موضوع سبب خلق مشکلات جدی برای باشنده‌های هرات شده است.

بزرگان هرات همچنان از طرح جمع‌آوری موترهای بدون اسناد در این ولایت ابراز نگرانی کرده، از رییس اجرایی حکومت خواسته اند که برای اتخاذ راه حل بهتر با اداره محلی هرات در تماس شود.

آنان همچنان با انتقاد از مداخلات مسوولان اداره محلی در انتخابات گذشته ریاست جمهوری، خواهان برخورد قانونی با کسانی شدند که از امکانات دولتی به نفع نامزدان مشخص استفاده کرده اند.

در این دیدار عبدالله اظهار داشت که به نهادهای ذیربط هدایت داده تا به مشکلات مردم این ولایت رسیدگی فوری نمایند. همچنین رییس اجراییه به بزرگان هرات اطمینان داد، آن مسوولان اداره محلی که در انتخابات گذشته ریاست جمهوری از امکانات دولتی سوء استفاده نمودند، در فرصت مناسب مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.