قرار داد 4 ساله پپ گواردیولا با یوونتوس

  • انتشار: ۲ جوزا ۱۳۹۸
  • سرویس: ورزشی
  • شناسه مطلب: 62448

یک رسانه ایتالیایی مدعی شد پپ گواردیولا هدایت بانوی پیر در فصل پیش‌رو را برعهده خواهد گرفت.

خبرگزاری ایتالیایی «Giornalistica Italia» مدعی شد باشگاه یوونتوس در  تاریخ 4 ژوئن (14 جوزا) با پپ گواردیولا قرارداد رسمی امضا خواهد کرد.

باشگاه یوونتوس و ماسیمیلیانو آلگری پس از پنج فصل همکاری با یکدیگر در پایان فصل جاری به همکاری‌شان با یکدیگر پایان می‌دهند.

بر اساس گزارش این خبرگزاری، پپ گواردیولا برای امضای قراردادی چهار ساله با مدیران باشگاه یوونتوس به توافق رسیده و در ازای هر فصل حضور روی نیمکت سرمربیگری راه‌ راه پوشان تورین 24 میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

«Giornalistica Italia» همچنین خبر داد امضای قرارداد در تاریخ 4 ژوئن صورت خواهد گرفت و این سرمربی اسپانیایی 10 روز پس از امضای قرارداد به طور رسمی به هواداران و رسانه‌ها معرفی خواهد شد.

پیش از این، خبر ملاقات پپ گواردیولا با فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی تیم فوتبال یوونتوس در شهر میلان از سوی رسانه‌های ایتالیایی منتشر شده بود که به شایعه حضور سرمربی کنونی منچسترسیتی روی نیمکت راه‌راه پوشان تورین دامن زد.

باشگاه یوونتوس فروش بلیت‌های بازدید از موزه باشگاه یوونتوس و تور ورزشگاه اختصاصی خود در تاریخ 14 ژوئن را لغو کرده و این شایعه حضور پپ  48 ساله روی نیمکت بانوی پیر را قوت می‌بخشد.

به نوشته تسنیم،گواردیولا پیش از این گفته بود که قصدی برای ترک منچسترسیتی ندارد.