فرمانده سپاه قدس ایران با هشدار شدید به آمریکا؛ طرف حساب شما من هستم

  • انتشار: ۴ اسد ۱۳۹۷
  • سرویس: امنیت و حوادث
  • شناسه مطلب: 45526

یک فرمانده قدرتمند سپاه پاسداران ایران با هشدار به مقام های آمریکایی گفت که از آنچه فکر می کنید به شما نزدیکتریم، یادتان باشد طرف حساب تان من و سپاه قدس هستیم.

به گزارش رسانه های ایرانی، قاسم سلیمانی یکی از فرماندهان سپاه پاسداران ایران امروز در مراسمی خطاب به مقامات آمریکا گفت: از آن چه فکر کنید به شما نزدیکتریم، یادتان باشد طرف حساب شما من هستم و نیروی سپاه قدس، نه تمام نیروهای مسلح، شما که می‌دانید توان ایران در جنگ نامتقارن چقدر است.

او اظهار داشت: با ۱۱۰ هزار سرباز و هزاران دستگاه تانک و نفربر و صدها فروند هواپیمای جنگی به افغانستان حمله کردید و پس از شکست بارها از طالبان برای صلح و گفت‌وگو التماس کردید و اکنون برای ما خط و نشان می کشید؟

وی افزود: شما با ۱۶۰ هزار سرباز و چند برابر تجهیزات افغانستان به عراق حمله کردید و با وحشیانه‌ترین اتفاقات در این کشور مواجه شدید و حالا ملت ایران را تهدید می کنید؟

فرمانده سپاه قدس تاکید کرد: در جنگ ۳۳ روزه با رژیم منحوس اسراییل که همانند وزنه به پای شما آویزان است، انواع و اقسام شکست‌ها را تجربه کردید و به ما بگویید در غزه چه غلطی توانستید بکنید؟

وی تصریح کرد: شما جنگی با پشتوانه ۲۰۰۰ میلیارد دالر با همکاری امارات و عربستان سعودی در یمن به راه انداختید و همه امکانات فنی که بیش از ۲۸۰۰ تانک مجهز دنیا را بدون خط قرمز در اختیار عربستان قرار دادید که چیزی جز جنایات کودک کشی چیزی به دست نیاوردید.