عبدالله در بدخشان: حکومت در تامین امنیت کشور دریغ نخواهد کرد

  • انتشار: ۲۳ ثور ۱۳۹۶
  • سرویس: تیتر 1
  • شناسه مطلب: 22293

داکتر عبدالله عبدالله رییس اجرایى حکومت وحدت ملى که به ولایت بدخشان رفته است، مى گوید که حکومت آنچه در توان دارد، در تامین امنیت سراسرکشور بخصوص این ولایت دریغ نخواهد کرد.

وى که در جمع مردم در ولسوالى بهارک صحبت مى کرد،گفت که افغانستان، با تروریسم بین المللى از چهارگوشۀ جهان مبارزه می کند و تروریزم بین المللى، بیشتربه ولایت بدخشان تمرکز کرده است.

رئیس اجرایی می گوید؛ حکومت افغانستان اراده قوى براى تامین امنیت و سرکوب تروریزم دارد و شک و تردید در عزم و اراده حکومت در دفاع از کشور، نباید وجود داشته باشد.

داکترعبدالله  درادامۀ صحبت هایش افزودکه حکومت وحدت ملى، آنچه در توان دارد در تامین امنیت کشور دریغ نخواهد کرد و رئیس ستاد ارتش قواى مسلح افغانستان، وضعیت امنیتى بدخشان را بررسى کرده و طرح خود را براى گسترش امنیت به شوراى امنیت ملى ارایه مى کند و در روشنى آن تصامیم لازم گرفته خواهدشد.

اما موصوف گفت که حکومت از مردم تقاضا دارد تا در تامین امنیت کشور، از نیروهاى امنیتى شان حمایت نمایند تا وضعیت امنیتى بهبود یابد.

این درحالى است که رییس اجرایى حکومت در سفرش به ولایت بدخشان، کارساخت شاهراه بهارک- اشکاشم را افتتاح کرد.

محمودبلیغ وزیر فوایدعامه  مى گوید که پروژه ساخت شاهراه بهارک – اشکاشم، ۱۰۸ کیلومتر مى باشدکه ساخت آن، چهارسال را در بر مى گیرد.