ضرر ۵ میلیون یورویی برای نیمار

  • انتشار: ۱۲ اسد ۱۳۹۸
  • سرویس: ورزشی
  • شناسه مطلب: 67782

نیمار مهاجم برازیلی پاری سن جرمن با ضرر ۵ میلیون یورویی روبرو شد.

به نقل از فیگارو،باشگاه پاری سن جرمن قرار بود ۳ میلیون یورو به این بازیکن در صورت حضور در فهرست بهترین بازیکنان جهان THE BEST پاداش دهد ولی از آنجایی که نام این بازیکن در این فهرست قرار نگرفت،این جایزه نیز به او نرسید. همچنین او به دلیل تاخیر در حضور در تمرینات این تیم فرانسوی، دو میلیون یورو نیز جریمه شد تا در مجموع نیمار که این روزها در شرایط خوبی قرار ندارد، ۵ میلیون یورو ضرر کند.

نیمار در تابستان ۲۰۱۷ تصمیم گرفت که از بارسلونا جدا شود تا پیراهن پاری سن جرمن را بر تن کند. این ستاره برازیلی در دو فصل حضورش در پاری سن جرمن نتوانسته انتظارات را برآورده کند و از یک طرف آسیب دیدگی‌های زیاد و از طرف دیگر هم حاشیه سازی در بیرون از مستطیل سبز باعث شده انتقادها از او زیاد شود.

نیمار به جدایی از پاری سن جرمن فکر می‌کند و دوست دارد به بارسلونا برگردد اما تیم پاریسی به راحتی دست بردار این ستاره خود نیست.

او فصل قبل در ۲۸ دیدار برای تیمش موفق شد ۲۳ گل به ثمر برساند و ۱۳ پاس گل نیز ثبت کرد ولی به دلیل مصدومیت نتوانست در لیگ قهرمانان این تیم را در مراحل حذفی همراهی کند و کوپا امه ریکا را نیز از دست داد.