سامسونگ گرا‌‌ن‌ترین تلویزیون جهان را روانه بازار می‌ کند

  • انتشار: ۲۶ جوزا ۱۳۹۸
  • سرویس: فناوری اطلاعات
  • شناسه مطلب: 64151

تلویزیون ساخته شده توسط سامسونگ دارای سایز و رزولوشن بسیار بالایی است که دیوار لوکس یا ‘The Wall Luxury’ نام دارد.

شرکت سامسونگ، تلویزیون جدید خود را به نام «دیوار لوکس» به بازار عرضه می‌کند. این مدل، احتمالا گرانقیمت‌ترین تلویزیونی است که تا کنون ساخته شده است.

به نقل ایندی‌پندنت از صفحه ۲۹۳ اینچی این تلویزیون، تمام سطح یک دیوار را می‌پوشاند و آن را به یک صفحه دیجیتالی بزرگ تبدیل می‌کند.

از اندازه بزرگ آن گذشته، این صفحه، تصاویر را در قالب ریزنقطه (رزولوشِن) «۸ کِی» نشان می‌دهد.

صفحه این تلویزیون با قطر تنها سه سانتی‌متر، بسیار نازک است و جای زیادی بر روی دیوار یک خانه بزرگ نمی‌گیرد.

این تلویزیون به گونه‌ای ساخته شده است که هرگز خاموش نمی‌شود.

در عوض، وقتی که به‌عنوان تلویزیون استفاده نمی‌شود، می‌تواند تبدیل به یک بوم دیجیتال شود که بسته به میل صاحب آن و دکوراسیون خانه، تصاویر مختلف، از جمله آثار هنری را نمایش دهد.

شرکت سامسونگ می‌گوید که این تلویزیون را برای «محیط‌ها و خانه‌های لوکس» طراحی کرده است و قیمت آن بیش از صد هزار دالر است.

سامسونگ پیش از این نیز یک تلویزیون دیگر به نام «دیوار» به بازار عرضه کرده بود، اما اندازه صفحه آن از سه متر و شصت و پنج سانتی‌متر تجاوز نمی‌کرد، که نصف اندازه صفحه تلویزیون جدید است.

سُگ کی کیم، معاون بخش تصویری شرکت سامسونگ، می‌گوید: «در دوازده ماه گذشته، سلیقه‌های جاری در زمینه دکوراسیون داخلی و تکنولوژی را دنبال کردیم تا بتوانیم در مورد شکل و تولید «دیوار لوکس» تصمیم بگیریم. ما در این مورد خلاف معمول رفتار کردیم، یعنی سبک زندگی و سلیقه کسانی را درنظر گرفتیم که خواهان تماشای تصاویر عالی و منحصر به‌فرد در خانه‌های خود هستند».

به نوشته افق،این تلویزیون جدید، از ماه آینده میلادی به بازار خواهد آمد.

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *