رونمایی از GTA 6 در نمایشگاه E3

  • انتشار: ۲۴ ثور ۱۳۹۸
  • سرویس: بازار شایعات
  • شناسه مطلب: 61283

برخی شایعات که به تازگی منتشر شده‌اند خبر از معرفی نسخه جدید GTA در نمایشگاه E3 امسال را می‌دهند.

بر اساس شایعاتی که به تازگی منتشر شده است؛ این احتمال وجود دارد که کمپنی گیم سازی راک استار قصد معرفی عنوان GTA 6 را داشته باشد و تا زمان مشخص شدن این شایعه تنها چند هفته باقی مانده است

این شایعه بر اساس گفته یکی از کاربران، مبنی بر اینکه پستی در وب سایت وجود داشت که در آن گفته شده بود شرکت راک استار قصد دارد همه را در نمایشگاه E3 امسال شگفت زده کند اما پاک شد؛ به وجود آمده است.

اما اگر این شایعه درست باشد، پس از گذشت ۶ سال از معرفی عنوان GTA 5، باید منتظر معرفی شاهکاری جدیدی از شرکت راک استار بود و شاید این همان عنوانی باشد که قرار بود به صورت غیر منتظره وارد نمایشگاه E3 شود.

از طرفی هم این احتمال وجود دارد که راک استار سری به عنوان فراموش شده خود یعنی عنوان Bully 2 بزند و بازی مذکور شگفتانه‌ی راک استار در نمایشگاه E3 باشد، اما این احتمال بسیار پایین‌تراز احتمال معرفی عنوان GTA 6 است.

به نوشته مشرق، از آنجایی که عنوان GTA بسیار پرطرفداراست، اخیراً شایعات زیادی از آن منتشر شده که در حال حاضر صحت هیچکدام از آن‌ها مشخص نشده است.

یکی دیگر از شایعاتی که به تازگی منتشر شده است، عرضه عنوان مذکور در سال ۲۰۲۰ به طور انحصاری است.

فردی به تازگی ادعا کرده است شرکت سونی پول بسیار زیادی را به راک استار پرداخت کرده است تا عنوان GTA 6 را به صورت انحصاری برای کنسول PS5 بسازد.اما به نظر می‌رسد این شایعه به طور کلی رد شود؛ چرا که راک استار بازار کنسول Xbox و پلتفرم پر مخاطب کامپیوتر را به راحتی کنار نخواهد گذاشت.

اما به نظر می‌رسد این شایعه به طور کلی رد شود؛ چرا که راک استار بازار کنسول Xbox و پلتفرم پر مخاطب کامپیوتر را به راحتی کنار نخواهد گذاشت.

علاوه بر این اخیراً خبرهایی مبنی بر اینکه GTA 6 بزرگترین مپ بازی جهان را دارد و این نقشه شامل شهرهای Liberty City ، Vice City و Los Santos است نیز منتشر شد.

اما تمامی این اخبار و گزارشات در حد شایعه و حدس هستند و تاکنون شرکت راک استار حرفی از آن نزده است.