دیبالا: برادرم از پیش خود گپ زده؛ من قصد دارم در یوونتوس بمانم!

  • انتشار: ۴ جوزا ۱۳۹۸
  • سرویس: ورزشی
  • شناسه مطلب: 62460

ستاره آرجنتینی تایید کرد می خواهد به کارش در تورین ادامه بدهد اما گفت تصمیم نهایی با باشگاه است.

شایعات زیادی در مورد آینده پائولو دیبالا به گوش می رسد؛ به نظر می رسد دیبالا در حال سپری کردن آخرین فصل خود در یوونتوس است؛ برادر دیبالا نیز اخیرا تایید کرد احتمال جدایی او از یوونتوس بسیار بالاست.

به نوشته طرفداری،با این حال مهاجم یوونتوس در مصاحبه ای با اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد، قصد دارد به کارش در تورین ادامه بدهد. دیبالا گفت:

برادرم برای خودش صحبت کرد؛ این صحبت ها را از جانب خود و در حساب شخصی اش انجام داده است.

من اخیرا با پاراتیچی صحبت کردم و او می داند نظرم چیست.

می خواهم در یوونتوس بمانم. البته این موضوع به من بستگی ندارد و باید ببینیم با توجه به نظر سرمربی جدید، تصمیم باشگاه چیست.

تصمیم با خودم باشد می خواهم به کارم در یوونتوس ادامه بدهم.

هیچ یک از ما نمی دانیم سرمربی بعدی کیست اما امیدوارم کسی باشد که بتوانیم با او فاتح همه جام ها شویم.

باید از الگری تشکر و قدردانی کنیم؛ بابت کاری که اینجا کرد باید بسیار قدردان او باشیم. در فوتبال مهم ترین مسئله کسب پیروزی است؛ سپس البته که هواداران خواهان دیدن بازی زیبا و فوتبال مدرن هستند؛ در فوتبال تعدادی از مربیانِ فوق العاده هستند که می دانند چطور باید این کار را انجام بدهند.

انتخاب سرمربی آینده، تصمیمی است که باید از سوی باشگاه اتخاذ شود.

انتقال احتمالی به اینتر؟ احترام زیادی برای پیراهن یوونتوس و هوادارانش قائل هستم؛ بنابراین در مورد سایر باشگاه ها صحبت نمی کنم.

کریستیانو رونالدو؟ همیشه گفته ام که بسیار خوشحال و خوش شانس هستم که می توانم با دو فوق ستاره فوتبال جهان هم تیمی باشم؛ رونالدو در یووه و مسی در تیم ملی آرژانتین. تجربه شگفت انگیزی برای من است.

تیم ملی آرجنتینی؟ می خواهیم تورنمنت خوبی سپری کنیم و فاتح کوپا آمریکا شویم.