حمله موشکی به تل آویو، سفر نتانیاهو به آمریکا را ناتمام گذاشت

  • انتشار: ۵ حمل ۱۳۹۸
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 54886
نتانیاهو

منابع رسانه‌ای صهیونستی خبر دادند که حمله موشکی به تل‌آویو برنامه سفر نخست‌وزیر این رژیم به آمریکا و سخنرانی او در لابی «آیپک» را به هم زده و او زودتر از موعد به فلسطین اشغالی برمی‌گردد.

صبح امروز دوشنبه رسانه‌های بین‌المللی در خبری فوری از حمله موشکی به شمال تل‌آویو خبر دادند و ارتش رژیم صهیونیستی هم این خبر را تایید کرد.

بنا بر گفته ارتش این رژیم، بر اثر حمله موشکی به تل‌آویو از نوار غزه حداقل هفت نفر از ساکنان رژیم صهیونیستی زخمی شدند.

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که برای دیدار با «دونالدترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا و سخنرانی در نشست سالیانه لابی پر نفوذ «آیپک»، شب گذشته به واشنگتن آمده، در واکنش به این حمله مجبور به تغییر برنامه سفر خود شده است.

بنا بر گزارش رسانه‌های صهیونیستی، نتانیاهو برای سخنرانی در نشست آیپک حضور نخواهد یافت و امروز دوشنبه بعد از دیدار با ترامپ، زودتر از موعد واشنگتن را به مقصد فلسطین اشغالی ترک می‌کند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که در آمریکا حضور دارد، به این حمله موشکی واکنش نشان داده است.

او اعلام کرده که با رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی و دیگر سران اطلاعاتی و نظامی درباره حمله موشکی به تل‌آویو صحبت کرده است.

به نقل از فارس نیوز، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی افزود: «ما پاسخ قدرتمندی به این حمله خواهیم داد. با توجه به تحولات امنیتی کنونی، من تصمیم گرفتم که سفرم به ایالات متحده را کوتاه کنم. ظرف چند ساعت آینده من با رئیس‌جمهور ترامپ دیدار خواهم کرد و فورا بعد از آن به اسرائیل برمی‌گردم».