ثبت نام مرحله دهم کارت آمایش از ابتدای ثور

  • انتشار: ۳۰ حمل ۱۳۹۴
  • سرویس: اجتماعی
  • شناسه مطلب: 4231

وزارت داخله کشور ایران از تمدید و تعویض مرحله دهم کارت های آمایش مهاجرین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری اطلس به نقل از آوا، وزارت داخله ایران گفته است که دارندگان کارتهای آمایش ۸ و ۹ جهت ثبت نام برای تعویض و تجدید کارتهای آمایش خودشان از تاریخ ۹۴/۲/۱ تا تاریخ ۹۴/۲/۱۲ به دفاتر کفالت مراجعه نمایند.

کارت مرحله دهم آمایش اتباع افغانستانی در دفاتر کفالت ۱۴ ولایت غیر ممنوعه (اصفهان، تهران، قم، مرکزی، کرمان، فارس، بوشهر، سمنان، گلستان، البرز، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، قزوین و یزد) توزیع خواهد شد.

وزارت داخله ایران گفته است که مهاجرین فقط به دفاتر کفالت مراجعه کنند و از مراجعه به سایر مراکز اداری خودداری نمایند.

همچنین در دو ولایت تهران و خراسان رضوی اتباع افغانستانی که در آمایش مرحله نهم برای تشکیل پرونده و تحویل کارت به دفاتر کفالت مراجعه ای نداشته اند می توانند ضمن مراجعه به یکی از دفاتر کفالت این دو ولایت اقدام به ثبت نام اولیه و اخذ نوبت و تعیین دفتر مورد نظر برای تحویل کارت نمایند.

البته اتباع عراقی باید کما فی السابق بایستی به ادارات کل اتباع شهر محل سکونتشان مراجعه و اقدام به تحویل کارت قدیم و دریافت کارت آمایش مرحله دهم نمایند.
وزارت داخله ایران هشدار داده که عدم مراجعه برای دریافت کارت در موعد مقرر به منزله خروج از کشور تلقی و همه مسؤولیت های آن متوجه فرد مذکور می باشد زیرا این مدت قابل تمدید نیست.

گفتنی است که کارت کار نیز همراه با کارت آمایش توزیع خواهد شد.