تشدید اختلافات در بین اعضای تیم حقوقی ستاد انتخاباتی ترامپ

  • انتشار: ۳ قوس ۱۳۹۹
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 99479

ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ هرگونه همکاری با سیدنی پاول یکی از وکلای ارشد تیم حقوقی رئیس جمهور آمریکا را رد کرده است.

به گزارش تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، ستاد انتخاباتی ترامپ روز یکشنبه سعی کرده است تا منکر هرگونه همکاری با سیدنی پاول یکی از وکلای ارشد تیم حقوقی ترامپ شود، این اقدام پس از آن صورت گرفته است که او یک سری اتهامات بی پایه و اساس را درباره تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مطرح کرده است.

بر اساس این گزارش، ستاد انتخاباتی ترامپ مدعی شده است که شکایت های حقوقی سیدنی پاول با ظرفیت و توانایی شخصی اش بوده و او عضو ستاد انتخاباتی ما نیست.

این ادعا در حالی مطرح شده است که بسیاری از شکایت های ستاد ترامپ در اعتراض به روند شمارش آرا توسط رودی جولیانی و سیدنی پاول و سایر وکلا تنظیم و به دادگاه ها ارائه شده است.

سیدنی پاول که پیش از این وکیل مایکل فلین مشاور سابق امنیت ملی کاخ سفید بوده، هفته گذشته در کنفرانس خبری وکلای ستاد ترامپ شرکت کرده بود.

ترامپ رئیس جمهور آمریکا نیز اخیرا در یک توئیت، سیدنی پاول را یکی از اعضای ارشد تیم حقوقی ستاد انتخاباتی اش معرفی کرده بود.

سازمان جهانی غذا: بیش از ۱ ملیارد دالر برای تهیه مواد غذایی در افغانستان نیاز است

در حالی که رسانه های جریان اصلی بایدن را به عنوان پیروز انتخابات نوامبر اعلام کرده‌اند ولی دونالد ترامپ هنوز حاضر به پذیرش شکست نشده است.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟