ترامپ: کارگران آمریکایی پیروز خواهند شد

  • انتشار: ۱ حوت ۱۳۹۵
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 18345

دونالد ترامپ رئیس جمهوری جدید آمریکا در سخنرانی عمومی خود در میدان هوایی فلوریدا با تاکید بر اینکه وارث ویرانه ای عظیم بوده است، گفت که تقویت مرزها، کاهش مالیات ها و ایجاد میلیون ها شغل را از برنامه های من برای آینده است و تاکید کرد: کارگران آمریکایی پیروز خواهند بود.

به گزارش سایت خبری سی بی اس، ترامپ در میتینگ هوادارنش با بیان این مطلب، تاکید کرد: پس از رای دادگاه، کاخ سفید در حال تنظیم فرمان اجرایی جدید برای جایگزین فرمان قبلی است.

ترامپ در بخش دیگری از سخنان خود ضمن حمایت از طرح مناطق امن در سوریه و دیگر کشورهای خاورمیانه، تاکید کرد: ما به سمتی حرکت می کنیم تا کشورهای عربی هزینه ایجاد این مناطق را تقبل کنند.

ترامپ در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که ‘ وارث ویرانه ای عظیم’ بوده ام، تاکید کرد: کاخ سفید به آرامی اداره می شود.

رئیس کاخ سفید تقویت مرزها، کاهش مالیات ها و ایجاد میلیون ها شغل را از برنامه های خود اعلام کرد و تاکید کرد: کارگران آمریکایی برنده خواهند بود.

وی با اشاره به خروج انگلیس از اتحادیه اروپا( برگزیت) گفت: جنبش ما به سرعت به کل جهان تسری پیدا خواهد کرد.

رسانه های امریکا نیز در گزارشی اعلام کردند که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری جدید آمریکا،با حمله به رسانه‌های جمعی آن‌ها را بخشی از مشکلات کشورش خواند و وعده داد ‘همچنان در برابر آنها بایستد’.

او خطاب به هوادارنش که در میدان هوایی شهر ملبورن فلوریدا گرد آمده بودند، گفت رسانه‌های آمریکا ‘واقعیت را منعکس نمی‌کنند و دنبال مقاصد خود هستند’.

رئیس‌جمهوری آمریکا رسانه‌های کشورش را متهم به انتشار اخبار بدون منبع متهم کرد و افزود ، امروز به فلوریدا و میان هوادارنم آمده ام تا بدون دخالت رسانه‌ها با مردم سخن بگویم.

رسانه های غربی گزارش دادند، آقای ترامپ در سخنرانی امروزش که به گفته اکثر تحلیل‌گرانی که امروز در رسانه‌های آمریکایی ظاهر شدند بسیار شبیه میتینگ های انتخاباتی او در سال گذشته بود، بار دیگر بر اکثر از شعارهای انتخاباتی‌اش تاکید کرد.

ترامپ با ذکر بخشی از اختیارات قانونی رئیس جمهوری آمریکا برای حاضران و انتقاد دوباره از متوقف کردن فرمان قبلی او در دادگاه‌های آمریکا، تاکید کرد که در یکی دو روز آینده فرمانی را صادر خواهد کرد که به گفته او برای حفظ امنیت مردم آمریکا، مانع از ورود افرادی خواهد شد که با مقاصد پلید به سوی آمریکا روانه می‌شوند.

رئیس جمهوری جنجالی آمریکا که این روزها سخت درگیر مسائل مختلف و فشار های داخلی و خارجی است، مدعی شد که کارها در کاخ‌سفید روان و با موفقیت کامل در جریان است.’