بارسلونا ۲ ستاره محبوبش را به فروش می رساند

  • انتشار: ۲۵ جوزا ۱۳۹۸
  • سرویس: ورزشی
  • شناسه مطلب: 64010

انقلابی بزرگ در ترکیب آبی‌واناری‌ها در راه است و بعد از اینکه انتقال آنتوان گریزمن طبق ادعای گیل مارین، مدیر اتلتیکومادرید به نوکمپ قطعی شد، حالا فصل فروش فرا رسیده رسیده است.

نشریه اسپورت مدعی شد جوزپ بارتومئو، ریاست باشگاه بارسلونا در جلسه‌ای با ارنستو والورده برای فروش فیلیپه کوتینیو و ساموئل اومتیتی با وی به توافق دست یافته و حالا باشگاه بارسلونا در انتظار بالاترین رقم برای فروش این دو بازیکن خواهد بود.

بارسلونا برای ایجاد تعادل در وضعیت مالی خود نیاز به فروش بازیکن دارد و به نظر می‌رسد این دو بازیکن جایی در اندیشه‌های والورده نداشته و چاره‌ای جز جدایی ندارند.

فیلیپه کوتینیو یک سال و نیم قبل به عنوان گران‌قیمت ترین خرید بارسلونا با مبلغ ۱۶۰ میلیون یورو راهی نوکمپ شد، اما شرایط خصوصاً در فصل جاری برای وی هرگز خوب پیش نرفت و نمایش‌های ضعیف این ستاره برازیلی، بارسلونا را در مورد فروش وی مصمم کرده است.

به نوشته ورزش سه، دو باشگاه پاری سن جرمن و منچستریونایتد مشتری جدی کوتینیو هستند و هر کدام رقمی بالاتر پیشنهاد بدهند، با بارسلونا برای انتقال این بازیکن به توافق خواهند رسید.

اما دیگر فروش بارسلونا در تابستان، ساموئل اومتیتی فرانسوی است که یک سال قبل یکی از ارکان اصلی خط دفاعی این باشگاه بود، اما مصدومیت‌های طولانی مدت و عملکرد درخشان کلمان لانگله باعث شده بارسلونا به فکر فروش اومتیتی بیفتد و به نظر می‌رسد آرسنال در حال حاضر مهم‌ترین مشتری این مدافع فرانسوی در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستانی باشد.