بارسا برای قهرمانی در اروپا چه چیزی کم دارد؟

  • انتشار: ۲۸ ثور ۱۳۹۸
  • سرویس: ورزشی
  • شناسه مطلب: 61762

یاپ استام معتقد است بارسلونا باید برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا خط دفاع خود را ترمیم کند و ماتیس دی لیخت بهترین گزینه در این راه است.

به نقل از آس، بارسلونا در دیدار برگشت برابر لیورپول در لیگ قهرمانان ۴ بار دروازه خودی را باز شده دید و از لیگ قهرمانان اروپا کنار رفت.

به نوشته ایسنا،«یاپ استام»، مدافع سرشناس هالندی درباره ضرورت تقویت خط دفاعی بارسلونا گفت: فکر می‌کنم همه مردم بعد از بازی بارسلونا و لیورپول فهمیدند که خط دفاع بارسا باید تقویت شود.

من شنیده‌ام که ماتیس دی لیخت مدنظر بارسلونا است و این خیلی هیجان‌انگیز است که بازیکنی با این کیفیت به لالیگا برود و در سطح بالاتری فوتبال بازی کند.

وقت آن است که دی لیخت تصمیم به حضور در بارسلونا بگیرد. بارسا در صورتی می‌تواند بار دیگر مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان باشد که خط دفاع خود را تقویت کند و به نظرم بهترین گزینه دی لیخت است که اکنون در عضویت آژاکس قرار دارد.

وی در ادامه صحبت‌هایش گفت: شاید پیشنهادهای مالی بهتری نسبت به بارسلونا برای دی لیخت ارسال شود ولی او و دوستانی که کنار این بازیکن هستند فکر می‌کنم اینقدر باهوش هستند که بهترین گزینه را انتخاب کنند و پول را در اولویت قرار ندهند و به همین خاطر من بارسلونا را بهترین مقصد برای دی لیخت می‌دانم که بتواند توانمندی‌های خودش را به خوبی نشان دهد.