ادن هازارد: به خاطر زیدان عاشق فوتبال و رئال مادرید شدم

  • انتشار: ۲۸ جوزا ۱۳۹۸
  • سرویس: ورزشی
  • شناسه مطلب: 64354

ادن هازارد هفته گذشته در مراسمی تاریخی با حضور ۵۰ هزار هوادار رئال، رسما به بازیکن جدید این باشگاه تبدیل شد.

رئال از مدت ها پیش به دنبال جذب ادن هازارد بود و ستاره بلجیمی نیز از هر فرصتی برای ابراز علاقه به رئال استفاده می کرد.

پس از اینکه تابستان گذشته این انتقال ممکن نشد، در نهایت رئالی ها توانستند هازارد را با قراردادی پنج ساله به ارزش ۱۰۰ میلیون یورو جذب کنند.

وی پنجشنبه شب در برنابئو رسما به هواداران رئال معرفی شد.

ادن هازارد در مصاحبه با رئال مادرید تی وی و در مورد مراسم معارفه اش گفت:« حس فوق العاده ای دارم. پوشیدن پیراهن رئال برای من ارزش زیادی دارد. رئال بهترین باشگاه دنیاست و سخت بتوانم احساسم را بیان کنم. قدم گذاشتن در چمن برنابئو و مشاهده ۵۰ هزار هوادار که برای مراسم معارفه آمده بودند، اتفاقی فوق العاده بود. بی تاب اولین بازی رسمی خودم با پیراهن رئال در برنابئو هستم.»

هازارد در مورد تحقق رویای پیوستنش به رئال گفت:« از ۵ سالگی که فوتبال بازی کردن در باغ کنار خانه مان را شروع کردم، رویای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای را داشتم. همیشه دوست داشتم برای رئال بازی کنم و سرانجام در ۲۸ سالگی به آرزویم رسیدم. توصیف حسی که دارم دشوار است. از پیوستن به رئال بسیار خوشحالم.»

زیدان:« به خاطر زیدان عاشق فوتبال و رئال مادرید شدم. بلجیمی بودم ولی به خاطر زیدان بازی های فرانسه را دنبال می کردم. اولین خاطره بزرگم از زیدان گلی بود که در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۰۱ به لورکوزن زد. دوست دارم پیش فصل برسد و هر چه زودتر کار زیر نظر او را شروع کنم.»

به نوشته ورزش سه ،هازارد در پایان صحبت هایش گفت:« وقتی برای رئال بازی می کنید، باید به فکر کسب همه جام ها باشید. من می خواهم با رئال فاتح همه چیز شوم. به خاطر تیم و هواداران، باید همیشه اهدافی بزرگ در سر داشت. رئال عادت دارد که هر سال عناوین قهرمانی را به دست بیاورد. اگر مثل یک تیم بازی کنیم و با عشق و علاقه، می توانیم در نهایت موفق شویم. در رئال فقط باید به قهرمانی فکر کرد.»