جاوید فیصل: بهار آینده، فصل جنگ است

  • انتشار: ۱۲ حوت ۱۳۹۵
  • سرویس: فرهنگ و اجتماع
  • شناسه مطلب: 18973

مقامات در ریاست اجرایی، بهار آینده را فصل جنگ خوانده و مى گویدکه نیروهای امنیتی و دفاعى آمادگى کامل براى دفع حملات مخالفان مسلح دارند و با تمام قدرت در برابر آنان ایستادگى خواهندکرد.

جاوید فیصل معاون سخنگوی ریاست اجراییه حکومت که امروز (پنجشنبه) در نشست خبری اش گفت که حکومت افغانستان در زمستان سال جاری، به منظور تهدیدات بهار پیش روی آمادگى های لازم را گرفته است.

وی افزود: “نیروهای امنیتی ما در تمام بخش ها آمادگی گرفته اند و با تمام توان و قدرت آماده دفع تهدیدات در مقابل دشمن هستند و از شهروندان دفاع می کنند.”

فیصل، حملات انتحارى روز گذشته که سبب کشته شدن حدود ٢٠ تن و مجروحیت بیش از یکصدتن دیگر گردید را تقبیح نموده گفت که چنین حملات مخالفان مسلح بر روحیه نیروهاى امنیتى هیچگونه تاثیرمنفى نخواهدگذاشت.

معاون سخنگوی ریاست اجرایی افزودکه در رابطه به این حمله تحقیقات آغاز گردیده؛ اما تاکنون معلوم نیست که در پشت این رویداد کدام  کشور دست دارد.

فیصل، با بیان اینکه گروه های تروریستی همیشه از بیرون افغانستان اکمال شده اند می گوید: “تحقیقات جریان دارد؛ اما تاکنون معلوم نیست که این حملات در پاکستان طرح ریزی شده یا خیر، ما باید منتظر تحقیقات باشیم؛ اما بدون شک در منطقه، پاکستان یکی از حامیان قوی تروریستان است و کشوری است که تروریزم را پرورش داده و بیشترین تروریستان که در افغانستان می جنگند، در پاکستان تربیه شده است.”

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه: atlaspress.af/?p=18973

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *