سرویس مطبوعات

روزنامه های افغانستان

تصاویر صفحه اول روزنامه های کشور/ ۲۵ جدی

روزنامه‌های امروز افغانستان تیتر‌های یک و صفحات نخست خود را به موضوعاتی همچون بازشماری ارای بیش از پنج هزار محل رای دهی، انفجار در بلخ و تهدید داعش در افغانستنان اختصاص داده اند.

روزنامه های افغانستان

تصاویر صفحه اول روزنامه های کشور/ ۲۴ جدی

روزنامه‌های امروز کشور تیتر‌های یک و صفحات نخست خود را به موضوعاتی همچون بازشماری آرای حدود پنج هزار محل رای دهی، تعلیق بودجه وزارت صنعت توسط مجلس و جان باختن ۲۴ نفر بر اثر بارش شدید برف اختصاص داده اند.

روزنامه های افغانستان

تصاویر صفحه اول روزنامه های کشور/ ۲۲ جدی

روزنامه‌های امروز افغانستان تیتر‌های یک و صفحات نخست خود را به موضوعاتی همچون، بازشماری آرای ۲۵۵۵ مرکز اخذ رای، کشته شدن ۲ آمریکایی در قندهار و افزایش ۲۵ درصدی پرواز‌های عبوری از آسمان افغانستان اختصاص داده‌اند.

اعلامیه مطبوعاتی مربوط به آغاز ثبت نام کاندیدهای ولسی جرگه و شورای ولسوالی ها

بر اساس تقسیم اوقات زمانی انتخابات که قبلا از جانب کمیسیون اعلان گردیده، ثبت نام کاندیدان ولسی جرگه و شوراهای ولسوالی ها بصورت عملی امروز ۵ جوزا آغاز و الی ۲۲ ماه جوزا سال ۱۳۹۷ در سطح 34 دفتر ولایتی کمیسیون صورت میگیرد.

شورای ولایتی “بامیان”: اداره‌ی ثبت احوال نفوس عمدا ورق شناسنامه به بامیان ارسال نمی‌کند

طیبه خاوری، عضو شورای ولایتی بامیان گفت:« متاسفانه حکومت مرکزی نسبت به ولایت بامیان تبعیض‌ آمیز برخورد کرده و ما مطمئن هستیم که اداره‌ی ثبت احوال نفوس عمداً اوراق تذکره را به بامیان ارسال نمی کنند.»

طوفان تویتری در واکنش به کشتار اخیر کابل

به گزارش اطلس پرس به نقل از تسنیم، کاربران افغانستانی در فضای مجازی بار دیگر تصمیم گرفتند در اعتراض به عدم تامین امنیت شهروندان افغانستان در این کشور طوفان تویتری برگزار کنند.