سرویس مطبوعات

اعلامیه مطبوعاتی مربوط به آغاز ثبت نام کاندیدهای ولسی جرگه و شورای ولسوالی ها

بر اساس تقسیم اوقات زمانی انتخابات که قبلا از جانب کمیسیون اعلان گردیده، ثبت نام کاندیدان ولسی جرگه و شوراهای ولسوالی ها بصورت عملی امروز ۵ جوزا آغاز و الی ۲۲ ماه جوزا سال ۱۳۹۷ در سطح ۳۴ دفتر ولایتی کمیسیون صورت میگیرد.

شورای ولایتی “بامیان”: اداره‌ی ثبت احوال نفوس عمدا ورق شناسنامه به بامیان ارسال نمی‌کند

طیبه خاوری، عضو شورای ولایتی بامیان گفت:« متاسفانه حکومت مرکزی نسبت به ولایت بامیان تبعیض‌ آمیز برخورد کرده و ما مطمئن هستیم که اداره‌ی ثبت احوال نفوس عمداً اوراق تذکره را به بامیان ارسال نمی کنند.»

طوفان تویتری در واکنش به کشتار اخیر کابل

به گزارش اطلس پرس به نقل از تسنیم، کاربران افغانستانی در فضای مجازی بار دیگر تصمیم گرفتند در اعتراض به عدم تامین امنیت شهروندان افغانستان در این کشور طوفان تویتری برگزار کنند.

عبدالباری عطوان:احتمال وقوع جنگ ایران و اسرائیل در سوریه بالا گرفت

روزنامه‌ نگار مشهور جهان عرب معتقد است که اغلب جنگ‌ها و انقلاب‌ها در منطقه خاورمیانه در تابستان آغاز شدند و معتقدیم با توجه به نگرانی که در میان اسرائیلی‌ها وجود دارد و با توجه به افزایش تنش‌ها ، این تابستان مستثنی نخواهد بود.

کشف چهار هزار لیتر مشروبات الکلی در پلچرخی

اطلس پرس- معین مبارزه علیه مواد مخدر وزارت امور داخله گفته است که این مشروبات الکلی قرار بوده در کابل به فروش برسد که قبل از رسیدن به کابل محموله لو رفته و بدست نیروهای امنیتی افتاده است. به گزارش خبرگزاری اطلس، پاسوال عبدالخلیل بختیار، همچنین گفته است که در این […]