۴۲ نفر به جرم های مختلف از سوی وزارت داخله طالبان بازداشت شدند

  • انتشار: ۱۵ سنبله ۱۴۰۲
  • سرویس:
  • شناسه مطلب: 152041

سخنگوی وزارت داخله طالبان می‌گوید که منسوبین پولیس ۴۲ تن را در پیوند به سرقت، قتل، قمار، فساد اخلاقی، استفاده از مشروبات الکلی و سایر جرایم جنایی از ۹ ولایت کشور بازداشت کردند.

عبدالمتین قانع، سخنگوی وزارت امور داخله طالبان در حساب کاربری ایکس خود نوشته است که منسوبین پولیس ۴۲ تن را در پیوند به سرقت، قتل، قمار، فساد اخلاقی، استفاده از مشروبات الکلی و سایر جرایم جنایی از ۹ ولایت کشور بازداشت کردند.

او افزوده که از این میان؛ ۱۲تن در پیوند به جرایم مختلف جنایی از ولایت نیمروز، پنج قمار باز همراه با دو تن دیگر در پیوند به فساد اخلاقی در ولایت سرپل، شش تن در پیوند به سرقت از ولایت کندز، پنج تن در پیوند به استعمال دخانیات در ولایت تخار، چهار مجرم از ولایت پکتیا، سه تن در پیوند به استفاده از مشروبات الکلی در ولایت بلخ یک سارق همراه با دو تن دیگر در پیوند به فساداخلاقی از ولایت هرات، یک قاتل در ولایت بغلان و یک تن دیگر در پیوند به حادثه ترافیکی از ولایت پنجشیر بازداشت شدند.

این در حالی است که روز گذشته نیز وزارت امور داخله طالبان یک گروه چهار نفری از سارقان مسلح و حرفه‌ای که چند روز پیش پنج میلیون کلدار پاکستانی یک تجار را در ولسوالی نوزاد ولایت هلمند به سرقت برده بودند، بازداشت کردند.

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *