گمانه‌زنی‌ها درباره سکته مغزی ترامپ + فیلم

  • انتشار: ۱۲ سنبله ۱۳۹۹
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 94015

به نقل از روزیاتو؛ دونالد ترامپ ، رییس جمهور ایالات متحده مت دراج مدیر وبسایت Drudge Report را به خاطر ادعایش مبنی بر اینکه ترامپ یک سکته خفیف داشته مورد انتقاد قرار داد.

دراج با اشاره به ویدیویی که در آن ظاهراً ترامپ پای راست خود را روی زمین می کشد چنین ادعایی را مطرح کرده بود. ترامپ در توییتی در این باره نوشته است: «دراج در سال ۲۰۱۶ از من  حمایت نکرد و می شنوم که این بار نیز از من حمایت نمی کند. شاید به همین دلیل است که او عملکرد خوبی ندارد. گزارش ساختگی او از سکته های خفیف واقعیت ندارد. شاید به خودش فکر کرده [یا] کاندیدای آن حزب دیگر».

پیش از این نیز جو لاکهارت از کارشناسان دموکرات سی ان ان که در دوران بیل کلینتون مشاور رسانه ای کاخ سفید بود در توییتی مدعی شده بود که ترامپ یک سکته خود را مخفی کرده است. توییت لاکهارت در مورد سکته کردن دونالد ترامپ توجه اندکی در میان خبرنگاران رسانه های بزرگ به خود جلب کرد تا اینکه رییس جمهور ایالات متحده به آن واکنش نشان داد.

ترامپ در ادامه واکنش خود به شایعات در مورد سکته کردنش چنین گفت: «این موضوع پایانی ندارد! اکنون آن ها سعی می کنند بگویند که رییس جمهور محبوب شما، من، به مرکز درمانی والتر رید رفته ام، یک سری سکته خفیف داشته ام. این موضوع هیچگاه برای این کاندیدا رخ نمی دهد، خبرهای جعلی شاید دارند به کاندیدای دیگر از حزب دیگر اشاره می کنند!».