کرونا جان نویسنده سیمپسون ها را گرفت

  • انتشار: ۱۵ دلو ۱۳۹۹
  • سرویس: گوناگون
  • شناسه مطلب: 106086

مارک ویلمور، از نویسندگان سریال سیمپسون ها در سن ۵۷ سالگی بر اثر کرونا و دیگر مشکلات پزشکی درگذشت.

لری ویلمور، برادر مارک این خبر را در بیانیه ای از طریق توییتر اعلام کرد. او در توییتی نوشت: «برادر عزیز عزیزم، مارک ادوارد ویلمور شب گذشته بر اثر بیماری کووید-۱۹ و دیگر مشکلات پزشکی که سال به خاطر آن ها درد کشید درگذشت.»

«برادر من مهربان ترین، بی آزارترین و بامزه ترین کسی بود که می شناختم. دوستت دارم برادر کوچکم.»

مارک ویلمور از فصل سیزدهم سیمپسون ها به گروه نویسندگان این سریال انیمیشنی موفق پیوست.

ویلمور حتی در سال ۲۰۰۸ یک جایزه ی امی در بخش تهیه کننده ی برنامه ی برجسته ی انیمیشنی به خاطر اپیزود «کورسوی ابدی ذهن سیمپسون» (Eternal Moonshine of the Simpson Mind) دریافت کرد.

خبر درگذشت ویلمور سیلی از پیام های تسلیت و ادای احترام به وی را به دنبال داشته است.

مایکل پرایس، یکی دیگر از گروه نویسندگان سریال سیمپسون ها نوشت: «استعداد عظیم دیگری را خیلی زود از دست دادیم. من این افتخار را داشتم که عمده ی ۲۳ سال اخیر را در کنار مارک ویلمور در ۳ سریال کار کنم. او بامزه ترین فرد هر جمعی بود. و مردی فوق العاده. او جایگزین ناپذیر است. روحت شاد دوست من.»

هنری گمیل، تهیه کننده ی سریال انیمیشنی F Is For Family ، دیگر سریالی که ویلمور به عنوان نویسنده در آن حضور داشت نیز نوشت: «از درگذشت مارک ویلمور شوکه و بسیار ناراحتم. مارک را طور خاصی دوست داشتم. تک تک کلماتش تحت تأثیرم قرار می داد. او به شدت همدل بود و لازم به گفتن نیست که همیشه بامزه ترین فرد جمع بود. خونگرم، بی ریا، به طرز فوق العاده ای بامزه – مارک اینگونه بود. دوستش داریم. دوست او بودن لذتبخش بود.»

مارک ویلمور در سال ۱۹۶۳ در کالیفرنیا به دنیا آمد و بیشتر به عنوان تهیه کننده و نویسنده در سریال های مختلف تلویزیونی شناخته می شود.

منبع: روزیاتو

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *