چگونه فالورهایمان را در اینستاگرام بدون حذف کردن بلاک کنیم

  • انتشار: ۳ ثور ۱۳۹۸
  • سرویس: فناوری اطلاعات
  • شناسه مطلب: 58538

این روزها شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی، معنای حریم خصوصی را تا حدودی تغییر داده است و گاه با اینکه نمی‌خواهید برخی افراد از زندگی و روزمرگی‌های شما چیزی بدانند، زندگی‌تان رامقابل چشمشان قرار داده اید

. یکی از این شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام است. شما به سختی می‌توانید بدون دلخورشدن یکی از فالوورهایتان، وی را از دیدن پست هایتان محروم کنید. اما نگران این موضوع نباشید.

اگر شما هم قصد حذف یکی از فالوورهای اینستاگرامی خود را دارید اما در عین حال نمی‌خواهید وی را بلاک کرده و موجب آزردگی خاطر و دلخوری وی شوید، اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به بلاک کردن افراد، بتوانید آنها را از فهرست فالوور و دنبال‌کنندگان حساب کاربری خود خارج کنید.

به نوشته ایسنا، وب سایت wccftechدر مطلبی آورده است: لازم به ذکر است تنها در صورتی که شما دارای یک صفحه کاربری خصوصی (private) در شبکه اجتماعی اینستاگرام هستید، قادر خواهید بود از این دستورالعمل برای حذف فالوورهای غیردلخواه خود بهره بگیرید.اما برای حذف فالوورهای مورد نظر خود چه باید بکنید؟

در گام نخست باید صفحه اصلی و شخصی حساب کاربری خود را در اینستاگرام باز کنید. سپس در قسمت فهرست فالوورهای اینستاگرام، شخص مورد نظرتان را پیدا کنید. حالا موقع آن فرا رسیده است که روی سه نقطه افقی که در کنار گزینه following در کنار اسم و نام کاربری آنها وجود دارد، کلیک کنید.

با این کار، دو گزینه روی صفحه ظاهر می‌شود که یکی از آنها، گزینه حذف (remove) است.

برای رسیدن به خواسته خود باید در این مرحله گزینه حذف (remove) را انتخاب و کلیک کنید. بدین ترتیب و با انتخاب این گزینه، شما دیگر این مخاطب را از فهرست فالوورهای خود خارج کرده اید و فرد مذکور دیگر قادر نخواهد بود مطالب و پست‌های به اشتراک گذاشته شده از سوی شما را دنبال کرده یا مشاهده کنند.

این قابلیت کاربردی در ماه دسامبر سال گذشته میلادی به پلتفرم این شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار اضافه شد تا کاربران بدون نیاز به بلاک کردن افراد، بتوانند کسانی را که علاقه‌ای به داشتن آنها به‌عنوان فالوور ندارند از حساب کاربری خود خارج کرده و دسترسی آنها به پست، تصاویر و مطالب منتشر شده‌شان را قطع کنند.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟