پیش بینی پسر ارشد ترامپ از انتخاب مجدد پدرش برای ریاست جمهوری

  • انتشار: ۵ سنبله ۱۳۹۹
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 93394

یک فعال جمهوری‌خواه که مرتباً با پسر بزرگ ترامپ در ارتباط است مطالب جدیدی را از وی نقل قول کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از نیویورک تایمز، یک فعال جمهوری‌خواه که مرتباً با پسر بزرگ ترامپ در ارتباط است با اعلام مخفی ماندن هویتش گفت: دونالد ترامپ جونیور، پسر بزرگ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا معتقد است پدرش در مسیر باخت در انتخابات ریاست‌جمهوری سوم نوامبر (۱۳ عقرب) قرار دارد.

این فعال از زبان ترامپ جونیور گفت: ما در حال باختن هستیم و وقتی این اتفاق بیفتد به شدت آسیب خواهیم دید.

طبق این گزارش، او فکر می‌کند اگر پدرش در مقابل جو بایدن، نامزد حزب دموکرات بازنده شود، پدرش، خانواده آن‌ها و متحدان سیاسی‌شان تحت پیگرد قانونی فدرال قرار خواهد گرفت. از زبان او گفته شده که معتقد است دولت بایدن در انتقال مسالمت‌آمیز قدرت مشارکت نمی‌کند و به سمت زندانی‌ها شلیک خواهد کرد.

اندی سِرِبیان، سخنگوی پسر ترامپ در بیانیه‌ای خطاب به مجله مذکور، این سخنان را ۱۰۰ درصد دروغ خوانده و گفته پسر ترامپ چنین دغدغه‌هایی ندارد.

بر اساس این گزارش، به جز پسر ترامپ، فضای خوش‌بینی در کارزار انتخاباتی او درباره نتیجه انتخابات پیش‌رو حاکم است. مقامات کارزار ترامپ به این امید هستند که مانند انتخابات سال ۲۰۱۶ زمانی که نظرسنجی‌ها مرتباً ترامپ را عقب‌تر از رقیب دموکراتش نشان می‌داد و بسیاری از صاحب‌نظران باخت او را پیش‌بینی می‌کردند، نتیجه عوض شود.