جهان در سال ۲۰۲۶ وارد سه روز تاریکی مطلق خواهد شد!

  • انتشار: ۱۲ ثور ۱۴۰۰
  • سرویس: گوناگون
  • شناسه مطلب: 111897

یک «مسافر زمان» که مدعی است به سال ۲۵۸۲ سفر کرده است، می گوید که زمین تا ۵ سال دیگر وارد دوره ای تاریک خواهد شد.

این مرد مرموز که در یک ویدیو آپلود شده در تیک تاک چنین ادعای عجیبی را مطرح می کند، بیش از ۶۳۰,۰۰۰ فالوور در این شبکه اجتماعی دارد. در یکی از کلیپ هایی که در یک حساب کاربری با نام @timetraveler2582 منتشر شده، این مرد مدعی می شود که اتفاق بزرگی در ۶ ژوئن ۲۰۲۶ رخ خواهد داد.

وی در این باره می گوید: «باور کنید یا نه، این اتفاق در واقع در ۶ ژوئن ۲۰۲۶ اتفاق افتاده است. در ساعت ۱۲ نیمه شب به وقت جهانی ۶ ژوئن ۲۰۲۶، زمین وارد یک دوره تاریکی سه روزه خواهد شد».

این مرد که خود را مسافر زمان می نامند اشاره ای به دلیل این پدیده عجیب نمی کند اما می گوید: «به آن ها نگاه نکنید. به نورهایی که در آسمان و از اهرام مصر می آیند نگاه نکنید. از هیچ نور دست ساز انسان غیر از شمع استفاده نکنید».

او همچنین هشدار می دهد که انسان ها باید برای این دوره تاریکی سه روزه آماده بوده و در خانه هایشان بمانند. اما برخی از کاربران تیک تاک از هشدارهای این مرد قانع نشده و خواستار جزییات بیشتری در مورد آن شده بودند که با واکنش این کاربر تیک تاک به این ترتیب مواجه شد: «با جزییات بیشتر توضیح خواهم داد که تمام شک هایی که دارید را برطرف خواهد کرد».

منبع: روزیاتو