پیشگویی جنگ جهانی سوم و جزئیات درگیری کشورها با یکدیگر

  • انتشار: ۲ جوزا ۱۳۹۶
  • سرویس: اطلس پلاس
  • شناسه مطلب: 23018

جرج سوروس میلیاردر معروف آمریکا در سال ۲۰۱۵ به پیشگویی جنگ جهانی سوم پرداخته و گفته بود که اگر جنگی میان چین و نظامیانی از متحدان واشنگتن مانند جاپان صورت بگیرد، ما در آستانه جنگ جهانی سوم خواهیم بود.

هانس لوتر دومریوز فرمانده نیروهای ناتو هم اظهارات مشابهی مطرح کرده است. این اظهارات همان پیش بینی هایی است که پیشگویان در سالهای ۱۹۵۰ ـ ۱۹۷۰ درباره سال ۲۰۱۶ و سالهای پس از آن مطرح کرده بودند.

پیشگویی جنگ جهانی سوم

به گزارش خبرگزاری اطلس، به نوشته سایت “politonline”، آلویس ایرلمایر یک کشیش آلمانی پیشگویی کرد که زمانی فراخواهد رسید که کشور ما بیش از هر زمان دیگری به شکوفایی می رسد. پس از آن مردم از خدا دور شده و غرق رذیلت ها می شوند و پناهندگان از منطقه بالکان و افریقا به سوی ما خواهند آمد. پول ما بی ارزش می شود و نرخ تورم افزایش می یابد. سپس انقلابی در آلمان و جنگ داخلی آغاز می شود و روسها در شب به اروپا حمله خواهند کرد.

آلویس ایرلمایر گفت: اگر جنگ روسیه با ناتو و یا جنگ جهانی سوم آغاز شود، سلاح های هسته ای تاکتیکی در اروپا بکار خواهد رفت و پراگ (پایتخت چک) را به طور کامل از بین خواهد برد. پس از آن “اژدهای زرد” و “خرس سرخ” به جنگ “عقاب اطلس” می روند. اما می توان جنگ جهانی سوم را متوقف کرد و پایانی هسته ای برای جهان وجود نخواهد داشت.

ورونیکا لیوکین که در امریکا به خاطر پیشگویی هایش در مورد تمام ملتها و زمان ها به شهرت رسیده است، نابودی کامل پراگ پس از استفاده از سلاح های هسته ای تاکتیکی و حمله روسها به اروپا را نیز پیش بینی کرده بود. ازدیگر پیشگویی های وی وقوع یک نافرمانی در واتیکان و کشته شدن پاپ فرانسیس و جنگ در بالکان است.

وی افزود: “جنگ جهانی سوم زمانی اتفاق خواهد افتاد که تمام طرفهای درگیر از صلح سخن بگویند! در آن زمان به نظر می رسد که ما بدترین اتفاقات را پشت سرگذاشتیم”.

یک پیشگو از وین نیز در سالهای ۲۰۱۶ ـ ۲۰۱۷ گفت: جنگ جهانی سوم زمانی آغاز می شود که نظامیانی در مسکو به قدرت برسند و جنگ به مدت دو سال ادامه می یابد و ۲۰۰ میلیون نفر جان خود را از دست خواهند داد.

چندی پیش نیز یک پیرمرد آمریکایی مدعی پیشگویی جنگ جهانی سوم شده بود و گفته بود دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا با سیاستهای خود، جهان را به کم یک جنگ جهانی دیگر فرو خواهد برد.

هرچند اوضاع جهان از حساسیت بالایی برخوردار است و تنشهای سیاسی میان دولتمردان به بالاترین میزان در سالهای اخیر رسیده اما جامعه جهانی با آگاهی از تبعات زیانبار جنگ، سعی میکنند همه پیشگویی ها در باره جنگ جهانی سوم را بدست خود محقق نکنند!