ورود یک مارمولک عظیم‌الجثه به یک فروشگاه + فیلم

  • انتشار: ۲۴ حمل ۱۴۰۰
  • سرویس: گوناگون
  • شناسه مطلب: 110384

یک مارمولک عظیم‌الجثه با حضور در قفسه‌های یک فروشگاه در تایلند تعجب همگان را برانگیخت. این خلاصه داستان یک فیلم نیست و کاملا حقیقت دارد! وقتی این مارمولک به بالای قفسه‌ها می‌رسد در پس زمینه صدای فریاد و خنده مردم را می‌شنویم. این ویدئو که تقریبا در تمام دنیا معروف شده است را یکی از شهروندان در شهر بانکوک تایلند به ثبت رسانده است.

همانطور که در تصویر هم دیده می‌شود این مارمولک (یا بزمجه) بسیار بزرگ بوده و گفته‌ها حاکی از آن است که طولی به اندازه ۲.۵ متر دارد! و دومین مارمولک بزرگ دنیاست. خریداران حاضر در فروشگاه از دیدن این صحنه بسیار هیجان زده و متعجب شده بودند. چرا که خریداران و مشتری‌ها در اکثر اوقات هنگام خرید میان وعده یا چیزهای دیگر انتظار دیدن و رد شدن هیچ حیوانی را ندارند چه رسد به این که یک مارمولک بسیار بزرگ را ببینند. 

خوشبختانه با اقدام به موقع، یکی از کارمندان این فروشگاه در طی تماس با پولیس از آن‌ها کمک خواست، سپس یک تیم امدادگر به سمت این فروشگاه روانه شده و این موجود غول پیکر را از فروشگاه بیرون کردند. با وجود تمام کارهای جالب و وحشتناک خود این حیوان نتوانست هیچ غذایی را برای خود دست و پا کند. بسیاری اعتقاد دارند که این موجود بزرگ برای یافتن غذا از خانه و محل زندگی خود خارج شده و با توجه به خشکسالی در ماه‌های گذشته و خشک شدن بسیاری از دریاچه‌ها این حیوان گرسنه و تشنه به دنبال آب و غذایی بوده است.