واکنش ترامپ به تعلیق اکانت توییترش؛ سکوت نخواهم کرد

  • انتشار: ۲۰ جدی ۱۳۹۹
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 103876

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ پس از تعلیق همیشگی حساب کاربری خود در توئیتر اعلام کرد که سکوت نخواهد کرد و پلت فرم تازه‌ای خواهد ساخت.

رئیس جمهور فعلی آمریکا که به دلیل تهییج آشوبی بی سابقه در بحبوحه نشست اخیر سنا با محکومیت گسترده داخلی و بین المللی مواجه شده و تریبون امن خود را برای همیشه از دست داده اعلام کرد که در برابر آنچه به ادعای او تقلب انتخاباتی است سکوت نخواهد کرد و به زودی پلت فرم تازه‌ای را به راه می‌اندازد.

در بخشی از آخرین پیام های ترامپ آمده است: همانطور که مدتهاست میگویم، توییتر در ممنوعیت آزادی بیان فراتر و فراتر رفته ست و امشب کارکنان توییتر هماهنگ شده با دموکراتها و چپ رادیکال برای حذف حساب من از پلتفرم خود پیش رفت تا من را ساکت کنند و شما ۷۵ میلیون میهن پرست عظیم که به رای دادید.  پیش بینی میکردم این اتفاق بیفتد. مذاکره با سایت های مختلف دیگری می کردیم و به زودی اعلان خبر بزرگی خواهیم داشت. گوش به زنگ باشید!

طبق اعلام شبکه اجتماعی توئیتر، در پی این تحولات حساب کاربری دونالد ترامپ به صورت دائمی به حالت تعلیق درآمده است. شبکه اجتماعی توئیتر که مدت هاست به طروق مختلف نسبت به پیام‌های منتشر شده از سوی ترامپ، هشدار می‌دهد دلیل این اقدام را نگرانی از ترویج خشونت بیشتر توسط پیام‌های ترامپ اعلام کرد.