والی بامیان: یکی دیگر از عوامل حادثه تروریستی بامیان دستگیر شده است

  • انتشار: ۱۷ قوس ۱۳۹۹
  • سرویس: امنیت و حوادثتیتر 2
  • شناسه مطلب: 100775

والی بامیان تایید کرد که نیروهای امنیتی توانسته‌اند که یکی دیگر از عاملان اصلی حادثه تروریستی بامیان را دستگیر کنند.

آقای رحمتی، صبح امروز دوشنبه ( ۱۷ قوس) گفت که این فرد روز گذشته طی عملیات نیروهای امنیتی در مرکز شهر بامیان دستگیر شده است.

وی افزوده:” رهبری اداره بامیان پس از حادثه تروریستی چهارم قوس در بامیان، همواره در پی رسیدگی به قضیه و دستگیری عاملین آن بوده و می‌باشد. نیروهای امنیتی ما به صورت شبانه روزی تلاش نموده تا سرانجام روز یک‌شنبه مورخ ۱۶ قوس ۱۳۹۹ به ادامه دستگیری‌های قبلی که توسط نیروهای امنیتی صورت گرفته بود این بار نیز موفق به دستگیری یکی از مظنونین و عاملین اصلی این رویداد تروریستی گردید”.

والی بامیان گفته:” فرد عامل از طریق اطلاع منابع رسمی دستگیر و در تحقیقات اولیه به دست داشتن در قضیه تروریستی ۴ قوس اعتراف نموده و تحقیقات بیشتر در زمینه جریان دارد”.

پیش از این، نیروهای امنیتی ۴ نفر را در پیوند به حادثه تروریستی بامیان بازداشت کرده بودند.

به گزارش جمهور، آقای رحمتی گفته:”رهبری اداره محلی بامیان از همکاری بی‌شائبه مردم در راستای تأمین امنیت این ولایت و بخصوص رفتار مسئولانه شان در رابطه به چک و کنترل شهر توسط نیروهای امنیتی ابراز امتنان نموده و از مردم شریف و عزتمند بامیان می‌خواهند که حامی نیروهای امنیتی شان بوده و جهت تأمین امنیت این والا پیش‌گام باشند”.

وی افزوده:”مسئولین ملکی و امنیتی، در کنار تلاش‌های خستگی ناپذیر شان در قسمت تأمین امنیت این ولایت به مردم بامیان اطمینان می‌دهند تا از هیچ نوع تلاشی در زمینه تأمین امنیت کامل دریغ نخواهند کرد”.
والی بامیان گفته که  در پیوند به حادثه تروریستی چهارم قوس در شهر بامیان، به تعداد پنج نفر مظنون توسط نیروهای امنیتی گرفتار شده و تحت تحقیق و بررسی قرار دارند.