مراسم خرافی عجیب برای بچه دار شدن زنان نازا! + فیلم

  • انتشار: ۵ قوس ۱۳۹۹
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 99693

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است برپایی یک مراسم خرافی عجیب در کشور هند را به تصویر می‌کشد. در این مراسم در حالی که زنان نازا روی زمین دراز کشیده بودند کاهنان مذهبی اقدام به قدم زدن روی بدن آن‌ها کردند.

مراسم امسال نیز با وجود شیوع ویروس مرگبار کرونا در معبد «الهه آنگارموتی» در منطقه «دهامتاری» ایالت چهاتیسگرا» در فاصله ۹۰ کیلومتری رایپور برگزار شد.

 ویدئویی که منتشر شده و تبدیل به ویدئویی داغ شده است در حالی که صد‌ها زن روی زمین دراز کشیده اند کاهنان مذهبی در حال قدم زدن روی بدن زنان دیده می‌شوند. در ادامه این مراسم زنان نازا برای دعا و نیایش وارد معبد چاتیسگرا شدند. مردم محلی بر این باورند که شرکت زنان نازا در این مراسم به آن‌ها در مادرشدن کمک می‌کند.

این مراسم سالیانه و با حضور صدها نفر که برای تماشای آن در این محل جمع می‌شوند برگزار می‌شود. مراسم امسال نیز با وجود شیوع ویروس مرگبار کرونا در این معبد برگزار شد. در تصاویر منتشر شده جمعیت زیادی را که ماسک بر صورت ندارند نشان می دهد که برای تماشای این مراسم در این مکان تجمع کرده اند.

گفتنی است؛ مراسم امسال در حالی برگزار شد که تاکنون بیش از ۲۷۰۰ نفر در این ایالت هند بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.

کرزی: به جز کاهش تلفات تمام اتفاقات یک ساله گذشته منفی بوده است

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟