محقق: احتمال پیوستن اعضای تیم انتخاباتی صلح و اعتدال به دیگر دسته ها وجود دارد

  • انتشار: ۲۴ اسد ۱۳۹۸
  • سرویس: انتخاباتتیتر 1سیاست
  • شناسه مطلب: 68308
محمد محقق

«محمد محقق»، عضو تیم انتخاباتی صلح و اعتدال به رهبری حنیف اتمر شب گذشته با داکتر عبدالله، رئیس اجرایی دولت و نامزد انتخابات ریاست جمهوری دیدار و گفتگو کرد.

محقق با انتشار خبر و تصاویر دیدار خود با عبدالله در صفحه فیسبوک خود نوشته که دیداری عیدانه با عبدالله داشته اما جزئیات بیشتری در این مورد ارائه نکرده است.

با این حال برخی منابع تاکید کرده اند که طرفین در مورد انتخابات پیش رو و پروسه صلح بحث و رایزنی کرده اند.

محقق، عضو این تیم انتخاباتی در گفتگو با طلوع نیوز تصریح کرد: «این یک واقعیت است که بگومگوهایی در مساله پست نخست وزیری داشتیم که در این رابطه توافقی میان دو جانب صورت نگرفت لذا خسارت این کار به کل تیم ما رسید و دسته انتخاباتی ما را دچار توقف کرد.»

وی افزود که احتمال پیوستن اعضای تیم انتخاباتی صلح و اعتدال به دیگر دسته ها وجود دارد و برخی از نامزدان انتخابات ریاست جمهوری برای پیوستن او، عطا محمد نور و محمد یونس قانونی علاقمندی نشان داده اند.

این درحالی است که پیش از این برخی گزارشات حاکی از مذاکره عبدالله با اعضای تیم صلح و اعتدال از جمله محقق، عطا محمد نور و یونس قانونی برای پیوستن شان به تیم انتخاباتی صلح و همگرایی است.

جنرال دوستم، حامی عبدالله در انتخابات ریاست جمهوری نیز در پیام خود به مناسبت عید قربان با تایید ضمنی این گزارش گفته بود: با اعضای جبهه مقاومت از جمله محقق، احمد ولی مسعود، عبدالله و نور یک تیم قدرتمند ایجاد می‌کنیم.

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *