لیندسی گراهام: ترامپ نباید شکست را بپذیرد/ اقدام جدید تیم حقوقی ترامپ

  • انتشار: ۱۹ عقرب ۱۳۹۹
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 97649

سناتور جمهوری خواه لیندسی گراهام که یکی از نزدیکترین هم پیمان های دونالد ترامپ است گفت، ترامپ نباید شکست در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ را از جمله به این خاطر که جمهوریخواهان” هرگز” نخواهند توانست دوباره رییس جمهور دیگری از حزبشان انتخاب کنند، بپذیرد.

به گزارش خبرگزاری اطلس پرس، به نقل از پایگاه هیل، لیدسی گراهام روز یک شنبه به فاکس نیوز گفت:اگر جمهوری خواهان نظام انتخابات ایالات متحده آمریکا را به چالش نکشند و تغییر ندهند، هرگز دوباره رئیس جمهور دیگری از حزب جمهوریخواه انتخاب نخواهد شد.

او خاطرنشان کرد :ترامپ نباید شکست را بپذیرد. ما به اختلاف ۱۰۰۰۰ رای کمتر در جورجیا رسیده ایم. او قرار است در کارولینای شمالی پیروز شود. ما در آریزونا از اختلاف ۹۳۰۰۰ رای به کمتر از ۲۰۰۰۰ رای رسیده ایم، جایی که همچنان قرار است در آن آرای بیشتری شمارش شود.

گراهام که یکی از نزدیک ترین هم پیمان های ترامپ در کنگره و رئیس کمیته قضایی سنا است، خودش در یک رقابت سخت توانست دوباره به کرسی سنا انتخاب شود.

او افزود :چه اتفاقی افتاد؟ تیم ترامپ همه آرای زودهنگام و آرای غیابی پستی در پنسیلوانیا را غربال کرده و آنها بالغ بر ۱۰۰ نفر را که فکر می کردند مرده باشند یافته اند، و ۱۵ نفر را که ما مرگشان را تایید کردیم، رای داده اند!

گراهام گفت:این مورد من را اذیت می کند که شش نفر که ثبت نام شدند، بعدا مردند اما رای دادند! در پنسیلوانیا من حدس می زنم که هرگز شما غیر این نبینید.

این در حالیست که جمهوریخواهان دیگری در کنگره پیشنهاد داده اند که ترامپ تسلیم شود و بگذارد حزب جمهوریخواه وارد فصل بعدی کارش شود.

تیم حقوقی ترامپ: از امروز شکایت علیه تقلب و دستکاری در آرا را به دادگاه می کشانیم