طرز تهیۀ حکومت وحدت ملی

  • انتشار: ۳ قوس ۱۳۹۳
  • سرویس: بازار شایعات
  • شناسه مطلب: 1161

مواد لازم:
اشرف غنی و داکتر عبدالله به اندازۀ خواست جامعۀ جهانی
– چهار قاشق جنرال دوستم، محقق، انجینیر محمد خان و سرور دانش
– خلال زلمی رسول، حنیف اتمر و فاروق وردک بصورت تراشیده.
– روغن داغ عطا محمد نور؛ انور الحق احدی و زاخیل وال
– مسالۀ شکریه بارکزی، فرخنده زهرا نادری، بی بی گل و شاگل رضایی.
.
طرز تهیه:
در ابتدا اشرف غنی و داکتر عبدالله را خوب از وجود تقلب و جنگ و اختلاف پاک کرده در داخل حکومت جای میدهیم؛ چهار میلیارد دالر آب جامعه جهانی را رویش میریزیم و دوستم و محقق و خان محمد و سرور دانش را هم یکجا در حکومت ریخته خوب توسط حکمیتار و حزب اسلامی و طالبان جوش میدهیم.
وقتی کمک های جامعه جهانی به غلیان آمد؛ احمد ضیاء مسعود و علومی و خلیلی و صلاح الدین ربانی را به حکومت اضافه ساخته کمی توسط عطا محمد نور و استاد سیاف حرارت میدهیم، بخاطر اینکه حکومت خوشمزه تر شود روغن گل آغا شیرزی را اضافه کرده و از مسالۀ شکریه بارکزی و فرخنده زهرا نادری و شاگل رضایی و کمی هم از نمک عالمی بلخی در حکومت استفاده میکنیم. سپس لعاب صبغت الله مجددی و سید پیر گیلانی و سید منصور نادری و یونس قانونی را روی حکومت میریزیم تا رنگ و روی حکومت مزه دارتر به نظر برسد.
از خلال زلمی رسول و حنیف اتمر هم استفاده کرده با مهارت کامل روغن داغ زاخیل وال را بر روی همه اینها میریزیم و سپس شعلۀ انتحاری و انفجاری را زیادتر میکنیم؛ دقت کنید این شعله به حدی باشد که باعث سوخته شدن حکومت وحدت ملی نشود.
هنگام دم نمودن حکومت وحدت ملی سرپوش حکومت را با دستمال اوباما و پوتین میپیچانیم و تا یک سال کامل الی تکمیل کابینه دم میدهیم.
هنگام سرویس حکومت وحدت ملی گوشت وزیران و والی ها و رهبران را در بشقاب گذاشته و روی آن جامعه مدنی، حقوق زنان، حقوق بشر و دموکراسی را میپاشانیم تا حکومت برای خوردن آماده شود.
.
مهدی ثاقب