شیطنت رسانه ای بی بی سی

  • انتشار: ۸ دلو ۱۳۹۸
  • سرویس: دیدگاه
  • شناسه مطلب: 75907

بی بی سی و سایر رسانه های غربی در سقوط هواپیمای اوکراینی نشرات شانرا لحظه ای و ۲۴ ساعته کرده بودند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و یک جنگ تمام عیار در منطقه خاورمیانه براه بیفتد اما در زمینه سقوط طیاره آمریکایی در افغانستان اول سه گزارش با آب و تاب نشر کرده که طیاره مسافر بری افغانستان سقوط کرده است.

وقتی خبر دروغ برآمد یک گزارش نسبتا ساده گفته یک طیاره آمریکایی نشست اضطراری کرده است منتهی شدت نشست زیاد بوده و در نهایت طیاره محکمتر خورده و سر نشینان بخاطر ضربه مغزی مختصر، آرام و آهسته جان داده است. این سرنشینان نظامیان متقاعد شده بوده که میزان کارایی شان برای آمریکا ناچیز است و در نهایت آمریکا چندان ضرر نکرده است.

اگر هم طیاره تحت نفوذ طالبان نشست کرده است بخاطر حسن نیت در زمینه مذاکرات صلح است.
و در یک خبر بشدت فوری یک طیاره مسافر بری ایرانی در میدان هوایی ماه شهر از خط رنوی خارج شده و دور تر از خط توقف کرده است.

هرچند مسؤلین ایرانی ادعا دارد که به کسی آسیب نرسیده اما یافته های بی بی سی نشان میدهد که مسافران حین خارج شدن از طیاره گنگس و گیج راه می رفتند و احتمال تلفات زیاد است.

این درحالی است که چندی قبل پس از اغتشاشات در ایران و کشته شدن قاسم سلیمانی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک طیاره اوکراینی را با دو موشک سرنگون کرد است
بی بی سی فارسی 😊😂

سید عبدالله نایاب