شهادت آزادگان سند جنایت جهانخواران!

  • انتشار: ۱۳ جدی ۱۳۹۹
  • سرویس: دیدگاهگوناگون
  • شناسه مطلب: 103087

یاد شهیدان سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس را در سالروز شهادتشان گرامی می‌داریم.

اگر به قلمرو مبارزاتی و دشمنان این شهیدان والامقام دقت نماییم، درخواهیم یافت که این عزیزان با چه کسانی درنبرد بودند و مدعیان دروغین حقوق بشر چه معاملات ننگینی با بشریت و حقوقش می‌کردند و می‌کنند؟!

شهیدان سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس و مبارزین خط مقدم محور مقاومت با کسانی درنبرد بودند که ایزدی‌های ستمدیده را به خاک و خون کشاندند، با وحشی‌هایی می‌جنگیدند که مردم مظلوم موصل را قتل عام و تمام دست آوردهای تاریخی آن‌ها را نابود نمودند، با درندگانی سرستیز داشتند که مردم بی پناه کوبانی را سلاخی نمودند و در یک کلام با دشمنان بشریت و انسانیت سرجنگ داشتند.

اما مدعیان طرفداری از آزادی بیان و حقوق انسان چه کردند و چه می‌کنند؟ حامیان دروغین حقوق انسان علاوه بر گرفتن حیات صد و چند میلیون انسان در سرار جهان، در منطقه از بشریتی مثل داعش، النصره، القاعده و سایر جریان‌های تروریستی حمایت می‌کنند، هم‌پیمانان جدی تمویل کنندگان جریان‌های تروریستی اند و ترور نمودن آزادگانی نظیر شهیدان سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس، عماد مغنیه و امثال آن‌ها را در کارنامه خودشان دارند؛ یعنی ترور نمودن کسانی را در کارنامه دارند که طلایه داران مبارزه با تروریسم و با رژیم ترور پرور و غاصب صهیونیستی بودند.

خلاصه شهادت این دلیر مردان سند محکم جنایت جهانخواران و کابوس جنایت پیشگان بین‌المللی و منطقوی است که پیامدش را الآن به وضوح می‌بینیم.

محمد امین احسانی