سه ضلع مثلث دشمنی با مبارزات تاریخی!

  • انتشار: ۳۱ ثور ۱۳۹۹
  • سرویس: اخبار مهم
  • شناسه مطلب: 86420

سیاست استکباری، جنایات تروریستی و بدتر از همه عریضه نمودن مدعیان روشنفکری علیه خودی‌ها سه ضلع مثلثی دشمنی با مبارزات تاریخی!

در مظلومیت مردم‌ما و مبارزات برحق ملی و فراملی‌شان همین بس که بیش و پیش از سازمان‌های اطلاعاتی سیا، موساد، آی اس آی و امثال آن، مدعیان روشنفکری خودی دست به قلم شده از حق به جانبی استکبار و درست بودن جنایات انتحار می‌نویسند.

جلادان آمریکایی و اسرائیلی با استفاده از زمینه‌های فکری و تعصبات این جایی، به اختلافات مذهبی و نژادی دامن می‌زنند و برای اجرایی نمودن پروژه‌های شوم خویش جریان‌های تروریستی نظیر القاعده، النصره، داعش و امثال آن را پدید می‌آورند و هر نوع جنایت را از این طریق برای تعمیق دشمنی میان مسلمانان انجام می‌دهند و خودشان راحت و وقیحانه معامله قرن و امثال آن را رقم می‌زنند و از مبارزات گذشته و الآن مبارزان ضد استکباری و ضد تروریستی انتقام می‌گیرند و در هر جایی دلشان خواست تحت عناوین مختلف مداخله نظامی می‌نمایند.

اما مدعیان روشنفکری ما به جای دفاع از مبارزات منطقی و افتخار آمیز فرزندان این ملت و پیشگامان این مردم، همواره علیه خودی‌ها عریضه می‌نویسند و حمایت‌های افتخار آفرین این مردم را به مداخلات در امور دیگران تقلیل می‌دهند و جنایات ضد بشری جلادان را به نام مداخله بشر دوستانه توجیه می‌کنند و وحشی گری تروریستان را پیامد مبارزات پیشگامان ما تلقی نموده به نحوی حق به جانب می‌دانند و با این کارشان علیه خودی‌ها سند ساخته دارند جنایات عمال اسرائیل و مدعیان حقوق بشر را موجه جلوه می‌دهند.

آخر پریشان گویان و پریشان نویسان مدعی روشنفکری!
مگر در دوران جنگ سرد و جهاد افغانستان همین مدعیان حقوق بشر کمکهای مهم نظامی، اقتصادی و اطلاعاتی خودشان را از احزاب شیعی دریغ نمی‌نمودند؟
مگر بعد از پایان جنگ سرد و تحولات جدید همین مدعیان حقوق بشر با همکاری اطلاعات پاکستان و دیگران بن لادن را برای حمایت از طالبان از سودان به افغانستان نیاوردند؟
مگر داعش را طبق اعتراف خودشان، پدید نیاوردند؟
مگر معامله قرن را همین مدعیان حقوق بشر انجام ندادند؟
مگر جنایت صبرا و شتیلا را رژیم کودک کش اسرائیل با حمایت مدعیان حقوق بشر خلق نکرد؟
مگر جنایات کوبانی، موصل، قتل عام ایزدی ها توسط داعش پدید نیامد؟ مگر این جنایت‌ها تنها دامن شیعیان را گرفته بود که جنگ با داعش باعث تشدید اختلافات مذهبی شود؟
مگر مبارزه با این درندگان ننگ است که از علنی شدنش می‌ترسید؟
دیگر این‌که شمایی که همواره سنگ محبت سید جمال، شهید مزاری، شهید صادقی نیلی و امثال آنها را به سینه می‌زنید و اگر این کارهای شما دروغ نیست و صداقت دارید، لطفا بفرمائید این شخصیت‌ها در کجاها مبارزه می‌نمودند؟ آیا فکرشان تنها در چهار دیواری خانه‌هایشان محدود شده بود یا فجایع بین‌المللی، منطقوی و کشوری را باهم می‌دیدند و در کنار سایر مبارزین جهان اسلام ایستاده بودند؟
آیا باید علیه مردمتان عریضه نمایید یا باید به دیگران بفهمانید که برای چه مبارزه نموده‌اید و بگویید که این شماها هستید که با ابزار قرار گرفتن در دست دیگران دارید موجودیت و اقتدار سیاسی، اقتصادی و فرهنگی همه را به مخاطره می‌اندازید؟
خلاصه شما نه تنها روشنفکر نیستید که با ترویج فرهنگ به من چه و با توجیه مداخله دیگران و موجه جلوه دادن جنایات تروریستان دانسته و ندانسته به مبارزات منطقی پیشگامان این مردم خیانت می‌کنید.
سیاست غربی، جنایات تروریستی و توجیهات شما اضلاع یک مثلثی توطئه علیه خودی‌ها است و بس.

محمد امین احسانی