زائر انگلیسی برای دومین بار در مراسم اربعین حسینی

  • انتشار: ۱۵ سنبله ۱۴۰۲
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 152017

خبرگزاری نون نوشت: آمنه انگلیسی دومین بار است که برای خدمت رسانی به زائران پیاده اربعین به عراق می آید. او این بار دختر جوانش «زهرا« را نیز با خودش آورده است تا به او در خدمت رسانی به زائران امام حسین(ع) کمک کند.

به نقل از خبرگزاری نون، آمنه که امسال عزم خود را برای خدمت رسانی به زائران در راههای منتهی به حرم امام حسین(ع) جزم کرده است، می گوید که «احساسش هنگام پایان خدمت رسانی به زائران در سال گذشته و بازگشت به کشورش و دوباره بازگشت به عراق برای خدمت رسانی به زائران شگفت انگیز و غیرقابل توصیف است.»

براساس این گزارش، آمنه و دخترش خیلی زود به عراق آمدند و با برپایی یک موکب که تمام هزینه های آن از جیب خودش است، به زائران پیاده امام حسین(ع) خدمت می کنند.

او می گوید:« پارسال که برای خدمت رسانی به زائران به عراق آمدم، کلیپ ها و ویدئوهای زیادی را از اینجا گرفتم و در فضای مجازی منتشر کردم که با استقبال گسترده دنبال کنندگانم همراه بود و آنها واکنش های زیادی به ان نشان دادند و بسیاری از آنها درخواست می کردند که به عراق بیایند و از نزدیک زائران و حال و هوای اینجا را ببینند.»

او می افزاید که سال گذشته بسیاری از دوستانش در انگلیس به واسطه او به عراق آمدند و زائران و مراسم اربعین را از نزدیک دیدند و امسال نیز منتظر آمدن گروهی دیگر از انها به عراق است.

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *