رونق کارگاه‌های تولید پرچم آمریکا و اسرائیل در ایران

  • انتشار: ۱۰ دلو ۱۳۹۸
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 76089

بالا گرفتن تنش‌ها میان ایران و آمریکا برای کارگاه‌هایی که در ایران پرچم آمریکا و اسرائیل تولید می‌کنند موجب رونق کسب و کارشان در ماه‌های اخیر شده است.

یک کارگاه‌ تولید پرچم آمریکا و اسرائیل در شهر خمین این کشور ماهانه حدود ۲ هزار پرچم چاپ می‌کند. مجموع تولیدات این کارگاه‌ در سال به بیش از ۱ و نیم میلیون فوت مربع پرچم می‌رسد.

به گزارش یورونیوز؛ قاسم غنجابی، مالک کارخانه تولید پرچم «دیبا» در این خصوص می‌گوید: «ما با مردم آمریکا و انگلستان مشکلی نداریم، ما با سردامداران و سیاستمداران آنها مخالفیم. اینکه در تظاهرات‌های مختلف پرچم کشورهای مختلف را می‌سوزانیم به این دلیل است که با سیاست‌هاشان مخالفیم نه با ملت‌های آنها.»

با بالاگرفتن تنش‌های ایران و آمریکا، فرهنگ آتش زدن و لگدمال کردن پرچم‌های آمریکا و اسرائیل هم رونق گرفته است. این موضوع چه در مراسم تشییع پیکر قاسم سلیمانی و چه در مراسم نماز جمعه در سراسر ایران بسیار دیده می‌شود.

تنش‌ها بین ایران و ایالات متحده ماه گذشته و به دنبال ترور جنرال قاسم سلیمانی به بالاترین سطح در چهار دهه اخیر رسیده است. تهران در پاسخ به ترور جنرال سلیمانی، پایگاه آمریکایی عین الاسد در عراق را موشک باران کرد.