رونالدو یک هیولا است، کافی است تمرینات او را تماشا کنید!

  • انتشار: ۲۷ عقرب ۱۳۹۹
  • سرویس: ورزشی
  • شناسه مطلب: 98665

مدافع پرتقالی که سال‌های دور در کنار رونالدو بازی می‌کرد، بودن در کنار ستاره پرتقالی را از افتخارات دوران زندگی‌اش می‌داند.

به گزارش خبرگزاری اطلس، سال ۲۰۱۱ بود که فابیو کوئنترائو به رئال مادرید پیوست. او در این مدت فراز و فرودهای زیادی را با تیم نخست مادریدی تجربه کرد.

این مدافع پرتقالی در تازه‌ترین مصاحبه‌اش به توصیف از رئال مادرید پرداخته است. کوئنترائو که هفت سال در جمع سفیدپوشان مادرید به میدان رفته است، در باره حضورش در این باشگاه گفت:«هر بازیکنی موفق نمی شود هفت سال در عضویت تیمی مثل رئال مادرید باشد. هفت سال با رئال قرارداد داشتم و در میانه ها یک بار نیز تمدید کردم.»

این بازیکن سابق کهکشانی‌ها در ادامه به ستایش از فوق ستاره پیشین این تیم یعنی رونالدو پرداخته و گفت:«رونالدو یک هیولا است و کافی است تمریناتش را تماشا کنید تا ببینید چه کارهایی از او بر می آید. او با یک استعداد خالص متولد شده و با تمرین و تلاش زیاد، توانست بهترین بازیکن دنیا شود. افتخار می کنم روزی کنار رونالدو بازی کردم و با او هنوز هم دوستی صمیمانه ای هم دارم.»

کوئنترائو که نیمکت نشین مارسلو بود، در سال‌های پایانی حضورش نتوانست جایگاه‌اش در رئال را به دست آورد، سرانجام به صورت قرضی راهی تیم های دیگر از جمله اسپورتینگ لیسبون شد. سال ۲۰۱۸ او از رئال به صورت قطعی به ریو آوه پیوست و پس از یک فصل در این تیم اعلام بازنشستگی کرد اما اخیرا بار دیگر به فوتبال بازگشته و فصل جاری بازیکن ریو آوه است.