روش عجیب کلاهبرداری زوج مرموز از رستوران ها! + فیلم

  • انتشار: ۲۹ عقرب ۱۳۹۹
  • سرویس: اجتماعی
  • شناسه مطلب: 99010

زوج انگلیسی با شیوه کلاهبرداری عجیب خود از رستوران ها و هتل ها به سوژه رسانه ها تبدیل شده اند.

به گزارش خبرگزاری اطلس به نقل از باشگاه خبر نگاران جوان، زوج میانسال انگلیسی که حدود ۱۰ ماه است توانسته اند با وجود اقامت و صرف غذا، بدون پرداخت صورتحساب از هتل و رستوران‌های این کشور متواری شوند مورد تعقیب پلیس قرار گرفته اند. این زوج در حالی که مدعی می‌شوند که کارت آن‌ها پیشتر به سرقت رفته است با اعلام آدرس و شماره‌های غیرواقعی، شبانه محل‌های اقامت خود را ترک می‌کنند.

این زوج مرموز تاکنون با استفاده از این شیوه کلاهبرداری از پرداخت هزینه و صورتحساب چندین هتل و رستوران در انگلیس طفره رفته اند. این در حالی است که این زوج طی اقامت خود در هتل از بهترین امکانات، بهترین غذا‌ها و نوشیدنی‌ها استفاده می‌کنند.

در یکی از موارد آن‌ها با وجود اقامت یک هفته‌ای در هتل، بدون پرداخت هزینه آنجا را ترک کردند. پلیس انگلیس با استفاده از تصاویری که از این زوج کلاهبردار بدست آورده جستجو‌های خود را برای دستگیری آن‌ها آغاز کرده است. در یکی از تصاویر منتشر شده توسط پلیس این زوج در حال ورود به یک رستوران و صرف غذا در آنجا دیده می‌شوند. بنا به گفته پلیس این زوج دست کم در پنج مورد، با استفاده از این شیوه موفق به فرار از پرداخت صورتحساب و هزینه شده اند.

این در حالی است که پلیس بر این باور است که موارد کلاهبرداری این زوج بیشتر از مواردی است که تاکنون اعلام شده است. در یکی از موارد آن‌ها با اقامت در یک مسافرخانه محلی به مدت یک شب، بدون پرداخت صورتحساب فرار کردند. بنا به گفته جولی پنی، مدیر مسافرخانه این زوج رفتاری کاملا طبیعی داشتند و اعتماد او و همسرش را جلب کرده بودند.

پلیس محلی انگلیس با انتشار تصاویر این زوج از شهروندان خواسته تا اطلاعات خود را با شماره ۱۰۱ با آن‌ها در میان بگذارند. جستجو‌های پلیس برای دستگیری این زوج کلاهبردار ادامه دارد.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟