رازهای دختر ترامپ را میدانید؟

  • انتشار: ۲۶ ثور ۱۳۹۶
  • سرویس: اطلس پلاس
  • شناسه مطلب: 22501

فیلمی که یک شبکه تلویزیونی آمریکای قصد پخش آن را دارد، اسرار مهم ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ را فاش می کند.

در این فیلم مستند که شبکه “۴” تلویزیون آمریکا آن را پخش خواهد کرد، آنچه آن را “برنامه‌های محرمانه” دختر رییس جمهور آمریکا برای احراز سمت ریاست جمهوری آینده آمریکا نامیده است، فاش می شود.

اسپوتنیک در گزارشی اعلام کرد که این فیلم ایوانکا سخنان را نقل می‌کند که می گوید: “اگر همان آرمان های سیاسی پدرم را داشته باشم، هرگز شگفت‌زده نخواهم شد”.

کدام رازهای دختر ترامپ افشا میشود؟

این فیلم فاش می کند که هدف ایوانکا ( دختر ترامپ ) از پافشاری برای این که معاون پدرش در کاخ سفید باشد بدون این که سمت رسمی داشته باشد و مزدی دریافت کند، کسب آگاهی و تجربه لازم برای جامه عمل پوشاندن به آرمان‌هایش در زمینه تصدی سمت ریاست جمهوری آمریکا است.

روانشناسان و تحلیلگران سیاسی که میهمان این فیلم مستند هستند خاطرنشان می کنند که ایوانکا در عمل تمایل به تصدی سمت ریاست جمهوری آینده آمریکا دارد.

“ویکی وارم” فعال رسانه ای که پیشتر با ترامپ و دخترش چند مصاحبه داشته است در این فیلم می گوید: “برای نزدیکان به ترامپ و کسانی که پی گیر برنامه های ترامپ هستند، خبر اعلام رسمی تمایل ایوانکا ترامپ برای ورود به رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا، شوکه کننده نخواهد بود”.

ایوانکا ترامپ
ایوانکا ترامپ

وی افزود: ایوانکا از حمایت و پشتیبانی کامل پدرش در زمینه های مختلف برخوردار است و حتی آرمان های سیاسی او که به هیچ وجه با آرمان های پدرش در تعارض نخواهد بود، مورد حمایت دونالد ترامپ است.

این فیلم به صراحت بیان می کند که ایوانکا همواره سعی می کند که به عنوان فردی “صاحب تاثیر متعادل” بر پدرش ظاهر شود تا تصویر ذهنی متفاوت از پدر برای خود ترسیم  کند.