دکوراسیون جالب یک رستوران که سارقان در حسرت آن مانده‌اند + عکس

  • انتشار: ۲۳ جوزا ۱۴۰۰
  • سرویس: گوناگون
  • شناسه مطلب: 114725

به نقل از العالم؛ مک گوایر رستورانی در فلوریدا است که به دلیل دکوراسیون خاصش به شهرت رسیده، در دکوراسیون منحصر به فرد این رستوران از حدود ۱۷۵ هزار دالر استفاده شده، اما طبق جدیدترین آمار، اکنون این تعداد به نزدیک دو میلیون دالر رسیده که از سقف این رستوران آویزان شده اند.

تاکنون سارقان بسیاری تلاش کردند که پول‌های این رستوران را به سرقت ببرند، اما موفق نشدند یا اگر موفق شدند نتوانستند این پول‌ها را خرج کنند. آنچه که سرقت و خرج این پول‌ها را دشوار می‌کند این است که این دالرها علاوه بر داشتن علائم مشخص سیاه و سفید، امضای صاحبان رستوران را نیز دارد و همین موضوع باعث می‌شود صاحبان مغازه‌ها و فروشگاه‌های سطح شهر از گرفتن این دالرها از سارق خودداری کنند.

برخی از مردم وقتی متوجه می‌شوند که این دالرها از رستوران مک گوایر به سرقت رفته به پولیس گزارش می‌دهند تا سارقان تحت تعقیب قرار گیرند و دالرها به صاحبان آن‌ها بازگردانده شود. در جدیدترین سرقت از این رستوران یک سارق قصد داشت دالرهای دزدیده شده را در یک بانک مبادله کند، اما کارمندان بانک سریعا متوجه شدند که این پول‌ها از رستوران مک کوایگر دزدیده شده اند.

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *