دستور حاکم دبی برای هک تلفون همسر سابقش

  • انتشار: ۱۵ میزان ۱۴۰۰
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 122032

شیخ محمد بن راشد آل مکتوم برای کسب حضانت فرزندان دستور داده است تلفون همسر سابقش و وکلای او هک شود.

به نقل از رویترز، محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم دبی از مدیران نرم افزار جاسوسی پگاسوس، یک نرم افزار طراحی شده توسط یک شرکت صهیونیستی خواسته تلفون‌های همراه حیا بنت الحسین، همسر سابق وی و خواهر ناتنی پادشاه اردن و نیز تلفون برخی از نزدیکان و افرادی که با وی در ارتباط هستند را هک کنند.

گفته می‌شود برخی از افرادی که با حاکم دبی در ارتباط هستند به دستور وی عمارتی در نزدیکی خانه همسر سابق محمد بن راشد در انگلیس خریداری کردند تا از این طریق بتوانند او را تهدید و یا تحت فشار قرار دهند.

طبق آخرین حکم دادگاه انگلیس که حدود ۱۹ ماه پیش صادر شد، حاکم دبی به بدرفتاری، ربایش و حبس دو دختر خود محکوم شده است. اندرو مک فارلین، قاضی دادگاه انگلیس در اظهاراتی در این باره گفت: یافته‌ها نشان می‌دهد که حاکم دبی از اعتماد و قدرت خود در برخورد با اعضای نزدیک خانواده اش سوءاستفاده کرده است.

حاکم دبی، اما به حکم دادگاه انگلیس اعتراض کرده و گفته این سخنان اتهامی بی اساس است. وی در بیانیه‌ای اعلام کرد همواره تمامی اتهامات وارده به خودش در رابطه با برخورد با اعضای خانواده اش را رد کرده و باز هم در صورت لزوم همین روند را ادامه خواهد داد.

حیا بنت الحسین، همسر ۴۷ ساله حاکم دبی از زمان فرار به انگلیس حضانت فرزندانش را برعهده گرفته است که محمد بن راشد آل مکتوم درصدد بازگرداندن دختران خود به امارات است. 

منبع: yjc

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *