درگیری سیاستمداران پاکستانی در برنامه زنده تلویزیونی! + فیلم

  • انتشار: ۲۲ جوزا ۱۴۰۰
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 114640

درگیری فیزیکی دو سیاستمدار پاکستانی در پخش زنده با واکنش کاربران این کشور همراه بود.

در این برنامه سیاسی دو کارشناس به همراه مجری در حال گفت‌وگو در مورد مسائل داخلی پاکستان بودند که ناگهان مهمانان برنامه با هم درگیر شدند. این درگیری میان «فردوس عاشق آوان»، رهبر حزب PTI (تحریک انصاف پاکستان) و «قدیر خان ماندوخایل» رهبر حزب PPP (حزب مردم پاکستان) رخ داد. در این درگیری فردوس عاشق ضمن توهین به رهبر حزب مردم یک سیلی نیز به صورت او نواخت. در این ویدئو مشاهده می‌شود که این سیاستمدار زن ضمن دادن لقب «توله سگ» به مهمان دیگر برنامه به سمت او یورش برده و یک سیلی به صورت او می‌نوازد.

این در حالی بود که مجری برنامه «جواد چائودهری» به همراه سایر عوامل پشت صحنه تنها نظاره گر این درگیری بودند. در صحنه‌ای از ویدئوی منتشر شده مجری برنامه در حالی که دستانش را به کمر زده و نظاره گر این درگیری است دیده می‌شود.

پس از این ماجرا، رهبر حزب تحریک انصاف پاکستان، فردوس عاشق مدعی شد که در دفاع از خود اقدام به حمله فیزیکی به دیگر مهمان برنامه کرده است. او با انتشار این ویدئو در صفحه توئیتر خود نوشت: او (غدیر خان) نه تنها به من اهانت کرد بلکه به پدر درگذشته من نیز توهین کرد. در مواجهه با چنین رفتاری چه واکنشی باید نشان می‌دادم تا شان من حفظ شود.»

با این حال انتشار این ویدئو با واکنش کاربران پاکستانی همراه بود و بسیاری از کاربران رفتار این سیاستمدار زن را مورد انتقاد قرار دادند.

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *