خودکشی مرد بعد از قتل همسر و دوقلو‌هایش

  • انتشار: ۲۶ عقرب ۱۳۹۹
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 98582

آلبرتو آکاستلو، ۴۰ ساله، پس از اینکه متوجه شد همسرش می خواهد او را ترک کند، اول به همسر و دو کودکش شلیک کرد و بعد خودش را کشت.

آکاستلو پیش از اقدام به خودکشی، همسرش باربارا گارگانو ۳۸ ساله و دوقلو‌های نوپای آن‌ها الساندرو و آرورا و همچنین سگ خانواده را به قتل رساند.

این حمله بی رحمانه دقیقاً قبل از ساعت ۵ صبح روز دوشنبه در خانه‌ای نزدیک کارینیانو، در منطقه پیمونت ایتالیا رخ داد.

پزشکان اورژانس بعد از حضور در محل کودکان را به بیمارستان منتقل کردند، اما الساندرو کوچک در راه بیمارستان درگذشت. خواهر دوقلوی او تنها بازمانده این حمله بی رحمانه است که وضعیت او همچنان وخیم گزارش شده و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان تخصصی کودکان و در کما به سر می‌برد.

همکاران این مرد که با او در کارخانه غلات کار می‌کردند گفتند که او مدتی بود که درگیر افسردگی شده بود، رئیس او جیانکارلو سروتی او را کارگری عالی که هر کارآفرینی دوست دارد داشته باشد توصیف کرد. آقای سروتی به روزنامه گفت: “اما او مدتی افسرده بود، او مشکلات خود را داشت، همانطور که همه ما آن‌ها را داریم. “

رسانه‌های محلی گزارش دادند، همسرش چند هفته پیش به او گفته بود که می‌خواهد جدا شود و زندگی جدیدی را با مردی که از طریق کار در یک مرکز خرید در نزدیکی خانه شان ملاقات کرده آغاز کند و با وکیل برای جدایی صحبت کرده است.

روزنامه محلی تورینو گزارش داد، قبل از تیراندازی، آکاستلو با برادرش تماس گرفت تا او را از نقشه شرورانه خود را آگاه کند. اگرچه برادر قاتل با پولیس تماس گرفت و بلافاصله به خانه‌ها آن‌ها رفت، اما برادرش همسرش و خودش را کشته بود. آکاستلو کمی پس از ورود پولیس به منزلش درگذشت.