خشم ترامپ بر سر مالک فاکس‌نیوز به‌خاطر برنده اعلام کردن جوبایدن

  • انتشار: ۱۵ عقرب ۱۳۹۹
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 97083

یک منبع آگاه به رسانه‌ها گفته است که رئیس‌جمهور فعلی ایالات متحده از برنده شدن بایدن توسط فاکس نیوز بسیار خشمگین شده و فریاد می‌کشیده است.

به گزارش خبرگزاری اطلس پرس به نقل از ونتی‌فر، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور امریکا طی تماس تلفونی با روپرت مورداک ۸۹ ساله (مالک فاکس نیوز) در مورد اینکه فاکس نیوز بایدن را برنده ایالت آریزونا اعلام کرد، فریاد می‌کشید و خواستار پس گرفتن این پیش‌بینی فاکس نیوز شد.

مرداک نپذیرفت و تماس را قطع کرد.

پیش از این، فاکس نیوز پیروزی جو بایدن را در آیزونا پیش‌بینی کرده بود، اگرچه در این ایالت ترامپ هنوز شانس پیروزی دارد. در حال حاضر طبق گزارش‌ سی‌ان‌ان، ترامپ با کسب ۴۷٫۹ درصد آرا در و بایدن با کسب ۵۰٫۷ درصد ارا در آریزونا پیشتاز است. اما با این حال منابع رسانه‌ای اعلام کردند که سرنوشت این ایالت هنوز نهایی نشده است.

در ماه اکتبر، گزارش شد که مورداک مالک فاکس‌نیوز، شکست رئیس‌جمهور فعلی امریکا را در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ پیش‌بینی کرده است. گویا او به نزدیکان خود گفته باشد که به پیروز بی قید و شرط جو بایدن نامزد حزب دموکرات‌ها اعتقاد دارد. او همچنان  به نزدیکان خود گفته که وی بر این عقیده است که آشوب چهار سال اخیر در زمان ریاست‌جمهوری ترامپ، رای قاطع جو بایدن را که کاندیدایی با ثبات تر به نظر می رسد را در پی خواهد داشت.

لازم به ذکر است که انتخابات ریاست‌جمهوری امریکا برگزار شده و هم اکنون شمارش آرا ادامه دارد. هر دو نامزد ریاست‌جمهوری یعنی دونالد ترامپ و جو بایدن خود را پیروز رقابت می دانند و دونالد ترامپ به روند شمارش آرا اعتراض و اعلام کرده که در روند شمارش تقلب رخ داده است.

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *