خارج کردن چوب غذاخوری از سر زن تایوانی! /عکس

  • انتشار: ۲۱ سرطان ۱۴۰۰
  • سرویس: گوناگون
  • شناسه مطلب: 116475

انجام یک عمل جراحی عجیب توسط پزشکان جراح تایوانی به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. پزشکان تایوانی به تازگی گزارش دادند دو چوب غذاخوری از داخل جمجمه یک زن اهل این کشور خارج کرده اند. این زن ۲۹ ساله که هویتش اعلام نشده به تازگی به بخش اورژانس شفاخانه ای در این کشور مراجعه و اعلام کرد پس از درگیری فیزیکی با خواهرش یک جراحت روی بینی و زیر چشم چپش ایجاد شده است.

پزشکان شفاخانه بلافاصله آزمایش اسکن را روی این زن جوان انجام دادند، اما این آزمایش هیچ چیز غیرعادی را در نواحی بدن مورد شکایت این زن نشان نمی‌داد. پس از گذشت یک هفته  از این ماجرا، ایجاد زخم‌های جدی‌تر در نواحی مورد اشاره این زن را دچار تردید کرد و او بار دیگر به شفاخانه بازگشت.

معاینه کامل انجام شده به همراه سی تی اسکن نشان داد که دو قطعه چوب غذاخوری در سینوس‌های این زن جا خوش کرده اند. یکی از قطعات پلاستیکی حدود ۳.۵ سانتی متر و دیگری ۵ سانتی متر بود. جراحان با انجام یک عمل جراحی هر دو چوب غذاخوری را از داخل سر این زن بیرون کشیدند.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی تایوان ظاهرا خواهر این زن حین درگیری با او از یک چوب استیک پلاستیکی برای حمله به وی استفاده کرده بود که موجب نفوذ دو چوب غذاخوری به بخش سینوس‌های وی یکی در قسمت چشم و دیگری در بینی شده بود.

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *